Pierścienie pośrednie Kenko DG do Nikon
   Pierścienie pośrednie Kenko DG do Nikon

   Pierścienie pośrednie Kenko DG do Nikon

   565,00 zł
   Z wliczonym podatkiem
   Obecnie brak na stanie

   Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
   Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

   Pierścienie pośrednie marki Kenko z przeniesieniem automatyki które maja za zadanie pozwolenie obiektywowi na ostrzenie z odległości bliższej niż jego minimalna odległość ostrzenia. 

   Ilość:
   Brak dostępnego produktu
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności
   • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
   • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty

   Dzięki pierścieniom można umieścić aparat bliżej obiektu i uzyskać efekt powiększenia. Są niezwykle użyteczne w fotografii makro, zmieniając prawie każdy obiektyw w obiektyw makro w cenie dużo niższej niż cena takiego obiektywu. Pierścienie nie posiadają soczewek, więc nie pogarszają optyki używanego obiektywu. Pierścienie są mocowane pomiędzy aparatem i obiektywem. Dzięki odsunięciu obiektywu od matrycy zmuszamy go do ostrzenia na bliższych odległościach. Im więcej pierścieniu użyjemy, tym bliżej obiektyw będzie ostrzył. Pierścienie posiadają styki i przenoszą pełne informacje pomiędzy obiektywem i aparatem.

   Uwagi:

   Zaleca się stosowanie pierścieni z obiektywami o odpowiednio długiej ogniskowej - w przypadku użycia zbyt wielu pierścieni dla danej ogniskowej, odległość ostrzenia może zawrzeć się całkowicie wewnątrz obiektywu i niemożliwe będzie uzyskanie ostrości. Używając pierścieni skraca się także maksymalna odległość ostrzenia obiektywu - niezależnie od użytej ilości pierścieni i ogniskowej ostrzenie na nieskończoność nie będzie możliwe. Pierścienie mogą ograniczać ilość światła padającego na matrycę o wartości do 3EV.

   Zestaw zawiera:

   • pierścienie pośrednie Kenko DG 12mm + 20mm + 36mm
   • dekielki
   • oryginalne opakowanie

   Gwarancja sprzedawcy:

   • 2 lata
   Kenko
   1475
   4961607899977

   Specyfikacja:

   Mocowanie
   Nikon F

   Pierścienie pośrednie Kenko DG do Nikon

   565,00 zł
   Z wliczonym podatkiem