Podświetlana ramka LED na zdjęcie A4

Podświetlana ramka na zdjęcie pozwoli zmienić piękne zdjęcia w prawdziwe arcydzieła. Głębia koloru i ilość detali zdjęcia umieszczonego w naszej podświetlanej ramce nabiera nowej, wcześniej nie spotykanej jakości.

Więcej szczegółów

115,00 zł

Sklep internetowy: Produkt dostępny

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05

Podświetlana ramka LED na zdjęcie A4

Podświetlane ramki na zdjęcia zdobywają coraz większą popularność. Jednolite oraz równomiernie rozproszone światło zapewniają diody LED umieszczone wokół krawędzi ramki. Żywotność takich diod to około 25 000 h, pozwala to na ciągłe świecenie przez okres około dwóch lat, zarazem są one tańsze w eksploatacji od klasycznych źródeł światła. Ramka jest zasilana z zasilacza sprzedawanego w komplecie. Wykonana jest z wysokiej jakości plastiku. Przednia powierzchnia z krystalicznie przejrzystego szkła akrylowego, pod którą jest umieszczona fotografia jest łatwa i szybka w demontażu dzięki magnetycznemu zatrzaskowi. Konstrukcja ramki pozwala na eksponowanie zdjęć panoramicznych jak i portretowych. Ramka ma białe eleganckie wykończenie, z białą obwolutą 15mm wokół obszaru ekspozycji. Podświetlane ramki do zdjęć z tylnym podświetleniem zostały zaprojektowane dla zdjęć drukowanych na specjalnych materiałach, dlatego najlepszy efekt podświetlenia zdjęcia uzyskamy gdy będzie ono wydrukowane na specjalnej folii typu Backlight.

Podstawowe cechy produktu:
  • wymiary zewnętrzne: 327mm x 240mm x 10mm
  • wymiary wewnętrzne(eksponowane zdjęcie): 297mm x 210mm
  • waga: 845g
Sprzedawany zestaw zawiera:
  • podświetlaną ramkę
  • zasilacz
  • uchwyt pozwalający postawić ramkę na biurku lub stole
Gwarancja konsumencka:
  • 2 lata
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).