Odloty hesji 2 - Album fotografii lotniczej

„Odloty hesji 2" to potężny, już drugi autorski album fotografii lotniczej Sławka hesji Krajniewskiego.

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

99,00 zł

119,00 zł

-20,00 zł

Zamów w przeciągu 22 godz. i 20 min, a otrzymasz towar między 23-08-2019 i 01-01-2020 z przewoźnikiem Registered mail

Pozostałe akcesoriaRóżne akcesoria
EAN_test123123123

Odloty hesji 2 - Album fotografii lotniczej

Autor stawia w albumie tezę, że polscy fotografowie lotniczy mają obecnie najlepsze i najwszechstronniejsze możliwości fotografowania lotnictwa na świecie! W celu obronienia powyższego stwierdzenia, hesja zabiera nas nie tylko na fotograficzną wizytę w bazach Polskich Sił Powietrznych ale też na wyprawę po imprezach lotniczych od południa Europy aż poza koło polarne, od Moskwy aż po Nowy Jork! „Odloty hesji 2" to ponad dwieście wyjątkowych obrazów lotniczych oraz ponad dwadzieścia fragmentów relacji autora z imprez lotniczych, podczas których te zdjęcia powstały. Całość jest podana w pięknej oprawie i stanowi naprawdę wyjątkowo atrakcyjną pozycję wydawniczą - nie tylko dla entuzjastów lotnictwa!

Wymiary w mm: 230 x 320. Objętość: 216 stron + okładka. Środki: kreda 170 g/m2. Okładka: kreda 150 g/m2 + tektura introligatorska 2,5 mm. Rodzaj oprawy: Szyto-klejona, twarda, grzbiet prosty, wyklejki bez zadruku.

Z powodu sposobu, w jaki albumy są pakowane, okładka może posiadać rysy.

Sprzedawany zestaw zawiera:

  • album "odloty hesji 2"

Gwarancja konsumencka:

  • 2 lata

Inne produkty w tej kategorii

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).