Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. "ciasteczkach").

zamknij
MagMod FocusDiffuser for MagBox 24 Octa Zobacz większe

Modyfikator MagMod FocusDiffuser MagBox 24 octa

FocusDiffuser kształtuje światło jak plaster miodu, ale także skupia je jak soczewka, jednocześnie utrzymując super miękkie światło. Użyj go do kontrolowania miękkiego światła, ograniczając rozlanie i zwiększając efektywną wydajność MagBox nawet o 700%.

Więcej szczegółów

5418
854211005404

555,00 zł

Sklep internetowy: Produkt dostępny

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05
Kształt oktagonalny
Model MagBox 24" Octa FocusDiffuser

Do 700% więcej światła

FocusDiffuser to wielozadaniowa innowacja, która zwiększa efektywny strumień świetlny twojego softboksa - podobnie jak soczewka Fresnela. Zapewnia miękkość, a jednocześnie zwiększa całkowite oświetlenie obiektu nawet o 700%. FocusDiffuser kontroluje światło jak grid, ale także skupia je jak soczewka, jednocześnie utrzymując jego super miękki charakter. Użyj go do kontrolowania światła, ograniczając cienie i zwiększając efektywną wydajność. W porównaniu z tradycyjnymi softboxami MagBox z FocusDiffuser jest do 2,8 stopnia jaśniejszy.

Żegnajcie standardowe gridy

Dzięki softboxowi w starym stylu miałeś tylko jedną opcję kontrolowania światła: lekką kratkę z tkaniny połączoną z niewygodnym, hałaśliwym rzepem. FocusDiffuser mocuje się do MagBox w ciągu jednej sekundy, szybko, cicho i łatwo – za pomocą magnesów. Stwórz piękne miękkie światło i umieść je dokładnie tam, gdzie chcesz. FocusDiffuser zapewnia ci kontrolę, której potrzebujesz, aby pracować wydajniej i oszczędzać czas.

Gdy skończysz go używać, FocusDiffuser można zrolować. Umieść go na środku walizki MagBox, która idealnie organizuje i chroni Twój sprzęt MagMod. Specjalnie zaprojektowaliśmy twardy przedział środkowy właśnie dla niego.

Zestaw zawiera:

  • MagMod MagBox 24 Octa FocusDiffuser
  • oryginalne opakowanie

Gwarancja konsumenta:

  • 2 lata

*Ten produkt wymaga MagBox*