Softbox MagMod MagBox 24 Octa
   Softbox MagMod MagBox 24 Octa

   Softbox MagMod MagBox 24 Octa

   895,00 zł
   Z wliczonym podatkiem
   Dostępny

   Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
   Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

   Zaprojektowany do pracy z lampami błyskowymi lub lampami studyjnymi 24-calowy MagBox jest bardzo wszechstronnym narzędziem, które sprawia, że przełączanie między małymi i dużymi modyfikatorami MagMod jest dziecinnie proste.

   Ilość:
   W magazynie dostępne jest 41 sztuk produktu
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności
   • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
   • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty

   MIĘKKIE ŚWIATŁO Z MAGBOX 24" OCTA

   MagBox to napradę niesamowity softbox, który robi to, czego nie potrafią tradycyjne softboksy. Innowacyjna konstrukcja, dwa unikalne dyfuzory i mnóstwo inteligentnych funkcji eliminują wszelkie problemy związane z tworzeniem pięknego, miękkiego światła. Zaprojektowany do współpracy z lampami reporterskimi lub studyjnymi, MagBox oferuje najjaśniejszy strumień światła na rynku w połączeniu z FocusDiffuser, unikalnym urządzeniem typu grid / soczewka / dyfuzor, które jest dostępne wyłącznie w systemie MagBox.

   Chcesz piękne, miękkie światło? Zmodyfikuj swój softbox za pomocą dołączonego materiałowego dyfuzora. Aby uzyskać miękkie światło i kontrolę. Wbudowane magnesy w obu dyfuzorach sprawiają, że mocowanie ich do MagBox jest szybkie i łatwe.
   Wbudowany uchwyt na filtry żelowe na 2 poliwęglanowe filtry żelowe (wymiana bez demontażu softbox'a).

   Można używać go z 1 lub 2 lampami błyskowymi - każda lampa błyskowa z zainstalowanym MagGrip będzie pasować. Lub użyj opcjonalnych adapterów SpeedBox MagBox, aby zamontować lampę studyjną Profoto, Bowens, Elinchrom.

   MagBox 24 Octa rozprowadza światło równomiernie i bez hotspotu na jednej lub wielu lampach błyskowych. Stąd powód, dla którego ten softbox jest pozbawiony wewnętrznej przegrody. To nie jest konieczne! MagBox zapewnia najczystszą jakość światła i najwyższą efektywną moc wyjściową.

   Zapomnij o tym jak starałeś się „jakoś” przykleić arkusze kolorowej folii na zewnątrz swojego softboksa. Teraz zwyczajnie wsuń do 2 sztywnych żeli poliwęglanowych do wbudowanego uchwytu żelowego MagBox. Nie musisz nawet usuwać dyfuzora, aby zmienić żele. Boczny zamek umożliwia łatwy dostęp. Sprawdź także dostępne żele poliwęglanowe od MagMod.

   Zestaw zawiera:

   • Softbox MagBox 24 Octa
   • materiałowy dyfuzor
   • oryginalne opakowanie

   Gwarancja konsumenta:

   • 2 lata

   *Ten produkt wymaga MagRing lub MagBox*

   MagMod
   5419
   854211005398

   Specyfikacja:

   Kształt
   oktagonalny
   Model
   MagBox 24" Octa

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

   Softbox MagMod MagBox 24 Octa

   895,00 zł
   Z wliczonym podatkiem