• Nowy
  Softbox Quadralite Lantern 65cm (Bowens)
  Softbox Quadralite Lantern 65cm (Bowens)
  Softbox Quadralite Lantern 65cm (Bowens)
  Softbox Quadralite Lantern 65cm (Bowens)

  Softbox Quadralite Lantern 65cm (Bowens)

  285,00 zł
  Z wliczonym podatkiem
  Dostępny

  Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
  Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

  Modyfikator światła o unikatowym kształcie i wyjątkowo szerokim kącie świecenia. Gwarantuje równomiernie rozłożone i silnie rozproszone światło, przeznaczony do pracy na przestrzennych planach filmowych i fotograficznych. Średnica 65 cm.

  Ilość:
  • Polityka prywatnościPolityka prywatności
  • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
  • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty

  Softbox Quadralite Lantern 65 cm służy do stworzenia równomiernego, miękkiego i naturalnego oświetlenia na planach filmowych i fotograficznych. Dzięki zaokrąglonemu kształtowi czaszy, kąt rozchodzenia się światła to aż 270° - z powodzeniem może zostać użyty do oświetlenia całego setu. Jego duża powierzchnia dyfuzyjna gwarantuje atrakcyjne rozproszenie światła. Softbox posiada także kompaktowe wymiary - jego średnica wynosi 65 cm, a głębokość - 55 cm, co pozwala wykorzystać go w niewielkich i ciasnych pomieszczeniach.

  Parasolkowa konstrukcja softboxu umożliwia jego szybkie składanie i rozkładanie. Stelaż biegnący przez środek oraz elastyczne druty, podtrzymujące całość, ograniczają ciężar i pozwalają na efektywną pracę z mniejszymi lampami. Wszystkie elementy pokryte są warstwą antypoślizgowego materiału, dzięki czemu skutecznie naprężąją czaszę i nie ślizgają się po materiale dyfuzyjnym. Materiał dyfuzyjny posiada wzmocnienie w centralnej części co chroni go przed przetarciami, powstającymi na skutek częstego użytkowania. Wysoka jakość wykonania wszystkich materiałów gwarantuje efektywną pracę przez długi czas.

  Quadralite Lantern posiada adapter systemu Bowens - wykorzystanie najbardziej popularnego standardu mocowań sprawiło, że można go wykorzystać go z całą paletą dostępnych lamp błyskowych oraz światła ciągłego LED.


  Sprzedawany zestaw zawiera:

  • Materiał dyfuzyjny
  • Materiał odblaskowy
  • Stelaż
  • Pokrowiec
  Quadralite
  8544
  5901698720001

  Specyfikacja:

  Mocowanie
  Bowens
  Wymiary w cm
  ∅ 65
  Kształt
  kulisty
  Głębokość w cm
  55
  Model
  Lantern

  Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

  Softbox Quadralite Lantern 65cm (Bowens)

  285,00 zł
  Z wliczonym podatkiem