• Wyprzedaż!
  Statyw Sirui S-2204-N carbon monopod
  Statyw Sirui S-2204-N carbon monopod
  Statyw Sirui S-2204-N carbon monopod
  Statyw Sirui S-2204-N carbon monopod
  Statyw Sirui S-2204-N carbon monopod
  Statyw Sirui S-2204-N carbon monopod

  Statyw Sirui S-2204-N carbon monopod

  1 273,00 zł
  Z wliczonym podatkiem
  Dostępny

  Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
  Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

  Sirui S-2204-N to statyw wykonany z ośmiowarstwowego włókna węglowego. Tą technologię cechuje niewielka waga oraz doskonałe tłumienie drgań. Seria S cieszy się zainteresowaniem fotografów ceniących doskonałą stabilność statywu, szybką obsługę i małą wagę. Ponadto dzięki nowatorskiej konstrukcji można go znacznie łatwiej i bezpieczniej zabrać ze sobą.Wystarczy złożony statyw schować do plecaka lub większej kieszeni w torbie. Od tej chwili nie trzeba się o niego martwić - nie wypnie się, nie zgubi i o nic nie zahaczy.

  Ilość:
  W magazynie dostępne jest 49 sztuk produktu
  • Polityka prywatnościPolityka prywatności
  • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
  • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty

  By go rozłożyć wystarczy przestawić nogi do roboczej pozycji. Metalowe zatrzaski zablokują je we właściwym miejscu. Rozkładanie nóg statywów Sirui to również przyjemność. Jeden ruch nadgarstka odblokuje wybrane sekcje, a nawet całą nogę. Rozwiązanie to jest zdecydowanie szybsze od tradycyjnych złączy zaciskowych.

  Nie zawsze potrzebny jest statyw. Bywa, że z powodzeniem wystarczyłby monopod. Jednak zakup karbonowego monopodu do wydatek około 300zł. Natomiast posiadając statyw Sirui serii S-N wystarczy wykręcić jedną z nóg, tą która ma izolującą od zimna i poprawiającą chwyt okładzinę. Następnie należy odkręcić podstawkę pod głowicę. Po skręceniu tych dwóch elementów otrzymujemy niezwykle lekki i sztywny, w pełni funkcjonalny monopod. Dodatkową podstawka pod głowicę można kupić osobno.

  Na wyposażeniu jest krótka kolumna centralna. Po zastąpieniu nią pełnowymiarowej kolumny można fotografować z tzw. żabiej perspektywy przy rozstawieniu trójnoga na najszerszym możliwym kącie. Z gumowych końcówek nóg po przekręceniu wysuwają się metalowe kolce. Rozwiązanie to ma szczególne znaczenie w sytuacji, gdy na śliskim i miękkim podłożu standardowe nóżki nie mają przyczepności. Metalowe kolce potrafią znacznie skuteczniej stabilnie złapać podłoże typu mokra łąka, śnieg czy lód. Statywy marki Sirui to najwyższa półka. Coraz częściej produkty te wychodzą zwycięską ręką z testów porównawczych w których stają w szranki z najbardziej znanymi i drogimi markami. Seria S-N to przykład innowacyjności niespotykanej w ofertach innych producentów.

  Główne cechy:

  • unikalny sposób składania
  • materiał: włókno węglowe

  Sprzedawany zestaw zawiera:

  • statyw SIRUI S-1204-N
  • futerał
  • pasek na ramię
  • krótka kolumna
  • oryginalne opakowanie

  Gwarancja:

  • 2 lata
  Sirui
  665
  6952060000220

  Specyfikacja:

  Udźwig statywu (kg)
  12
  Ilość sekcji
  4
  Max. średnica nogi (mm)
  28
  Wysokość statywu (cm)
  137
  Wysokość minimalna (cm)
  18
  Wysokość transportowa (cm)
  116
  Materiał
  włókno węglowe
  Model
  S-2204-N

  Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

  Statyw Sirui S-2204-N carbon monopod

  1 273,00 zł
  Z wliczonym podatkiem