Cokin P850 rozmiar M (seria P) filtr diffuser 3

Cokin P850 to filtr dyfuzyjny do systemu Cokin P (rozmiar M). Rozmiar M to seria filtrów Cokin przeznaczona do lustrzanek ze standardowymi obiektywami.

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

69,00 zł

Zamów w przeciągu 25 godz. i 6 min, a otrzymasz towar między 22-08-2019 i 31-12-2019 z przewoźnikiem Registered mail

Filtry-producentCokin
Filtry-rodzajSystem Cokin
Filtry-seriaRozmiar M (seria P)

Cokin P850 rozmiar M (seria P) filtr diffuser 3

Oryginalny filtr dyfuzyjny Cokin P850 Diffuser 3 zapewnia redukcję lub wyeliminowanie ostrych krawędzi fotografowanych obiektów poprzez zmiękczenie całego obrazu. Szczególnie przydatny podczas fotografowania portretów i krajobrazów. Pozwala uzyskać baśniowy, senny klimat fotografii. Filtry Cokin montowane są za pomoca uchwytu (holdera), który nasadza się na wymienne adaptery mocujące, o średnicach, które można dopasować do posiadanego obiektywu. Seria P (rozmiar M) polecana jest do systemowych aparatów kompaktowych z wymienną optyką (bezlusterkowców) i amatorskich lustrzanek z matrycami APS-C używanymi z obiektywami kitowymi lub długoogniskowymi. Może być też stosowana z małymi kamerami video.

Gwarancja konsumencka:

  • 2 lata

Inne produkty w tej kategorii

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).