Cokin P164 rozmiar M (seria P) filtr polaryzacyjny

Cokin P164 to filtr polaryzacyjny do systemu Cokin P (rozmiar M). Rozmiar M to seria filtrów Cokin przeznaczona do aparatów APS-C  ze standardowymi obiektywami.

Więcej szczegółów

Chwilowy brak produktu

259,00 zł

Filtry-producentCokin
Filtry-rodzajPolaryzacyjne
Filtry-seriaRozmiar M (seria P)

Cokin P164 rozmiar M (seria P) filtr polaryzacyjny

Filtr polaryzacyjny Cokin P164 pozwala na wyeliminowanie odblasków/odbić np. z powierzchni wody, szkła. Zwiększa również nasycenie kolorów, jest bardzo przydatny do zwiększania intensywności błękitu nieba. W słoneczny dzień – szczególnie w godzinach porannych lub wieczornych – gdy filtra polaryzacyjnego użyjemy w chwili, gdy pomiędzy osią fotografowania a słońcem jest kąt prosty, niebo będzie intensywne przyciemnione, a chmury podkreślone. Jest to jedna z podstawowych zalet stosowania filtrów polaryzacyjnych i zarazem najczęściej wykorzystywana. Intensywność działania filtra polaryzacyjnego reguluje się obracając pierścieniem z przodu filtra i zmieniając w ten sposób płaszczyznę polaryzacji. Filtr jest okrągły, ma oprawkę z ząbkami. Po włożeniu w holder systemu Cokin P (rozmiar M) można nim łatwo obracać, a po ustawieniu w odpowiedniej pozycji filtr pozostaje stabilny. Filtry Cokin montowane są za pomocą uchwytu (holdera), który nasadza się na wymienne adaptery mocujące, o średnicach, które można dopasować do posiadanego obiektywu. System P (rozmiar M) polecany jest do stosowania z aparatami kompaktowymi z mocowaniem filtrów na obiektywie lub amatorskimi kamerami video.
Podstawowe cechy:
  • pasuje do systemu Cokin P (rozmiar M)
  • strata światła: 1 działka przysłony
  • numer referencyjny w systemie Cokin: 164
Sprzedawany zestaw zawiera:
  • filtr Cokin P164
  • oryginalne opakowanie
Gwarancja konsumencka:
  • 2 lata

Inne produkty w tej kategorii

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).