• Nowy
  Zestaw Hoya SQ100 Holder Kit
  Zestaw Hoya SQ100 Holder Kit
  Zestaw Hoya SQ100 Holder Kit
  Zestaw Hoya SQ100 Holder Kit
  Zestaw Hoya SQ100 Holder Kit

  Zestaw Hoya SQ100 Holder Kit

  620,00 zł
  775,00 zł
  Oszczędź 20%
  Z wliczonym podatkiem
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 775,00 zł
  Obecnie brak na stanie
  00
  dzień
  :
  00
  godzina
  :
  00
  min
  :
  00
  sec

  Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
  Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

  Zestaw HOYA Sq100 zawiera uchwyt, filtr polaryzacyjny i dwa adaptery do zamocowania filtra polaryzacyjnego oraz montażu holdera na obiektywie o średnicy gwintu 82 lub 86mm. Zestaw rekomendowany jest zaawansowanym i profesjonalnym fotografom krajobrazowym.

  Ilość:
  Brak dostępnego produktu
  • Polityka prywatnościPolityka prywatności
  • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
  • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty

  Zestaw HOYA SQ100 Holder Kit

  System filtrów kwadratowych HOYA SQ100 składa się z wysokiej jakości kwadratowych filtrów HD IRND o grubości 2mm do zdjęć z długim czasem naświetlania oraz filtrów efektowych CRAFT do kreatywnej fotografii.

  Dostępne adaptery umożliwiają korzystanie z systemu z szeroką gamą obiektywów z różnymi rozmiarami gwintów. To sprawia, że ​​kwadratowy system filtrów jest doskonałą inwestycją długoterminową, ponieważ nie ma konieczności wielokrotnego kupowania tego samego filtra w różnych rozmiarach.

  Szansa na winietowanie jest ograniczona do minimum, ponieważ filtry kwadratowe są zwykle większe niż przednia szklana soczewka obiektywu.

  Łączenie filtrów jest bardziej efektywne w przypadku systemu filtrów kwadratowych, ponieważ oprócz polaryzatora może on pomieścić do trzech filtrów kwadratowych. Mocowanie filtrów jest szybsze i łatwiejsze niż w przypadku połączonych okrągłych filtrów.

  Uchwyt filtrów można obracać, co daje fotografowi możliwość zmiany położenia linii gradialnych filtrów ND a także można przesuwać w nim filtr aby ustawić przejście w szarość dokładnie tam, gdzie chcemy.

  Kwadratowy system filtrów HOYA SQ100 składa się z uchwytu, adapterów oraz linii wysokiej jakości filtrów, dzięki czemu jest rekomendowany szczególnie dla zaawansowanych i profesjonalnych fotografów w dziedzinie fotografii krajobrazowej i miejskiej.

  Holder może pomieścić dwa filtry kwadratowe oprócz polaryzatora i posiada opcjonalne gniazdo na trzeci filtr kwadratowy. Korpus wykonany jest z aluminium, co zapewnia optymalną trwałość i małą wagę. Czarna uszczelka na krawędzi wewnętrznego pierścienia uchwytu oraz pozbawiona szczelin konstrukcja minimalizuje przecieki światła.

  Polaryzator kołowy można obracać wewnątrz oprawki, co zapewnia doskonałą kontrolę odbicia i nasycenia. Dzięki dużej średnicy 86mm filtr polaryzacyjny nie powoduje winietowania w przypadku większości obiektywów. Specjalna wodoodporna, wielowarstwowa powłoka firmy HOYA jest nakładana na szkło optyczne polaryzatora, dzięki czemu czyszczenie jest łatwe i bezstresowe.

  Polaryzator posiada folię polaryzacyjną o wysokiej przezroczystości, zapewniającą krótszy czas otwarcia migawki niż w przypadku standardowych filtrów polaryzacyjnych. Filtr zatrzymuje mniej niż 1/2 EV, przy jednoczesnym uzyskaniu takiego samego efektu polaryzacji jak w tradycyjnych filtrach. Ułatwia to fotografowanie w warunkach słabego oświetlenia.

  Aby użyć filtr polaryzacyjny, należy wkręcić go w adapter i przymocować razem z nim do obiektywu. Mocując uchwyt SQ100 z filtrem polaryzacyjnym o rozmiarze 86mm (w zestawie) do obiektywu z gwintem 86mm używamy adaptera o rozmiarze 86mm - 86mm. W przypadku korzystania z obiektywu z gwintem 82mm należy użyć adaptera 86mm - 82mm. W przypadku obiektywów z gwintami o innych średnicach należy użyć dostępnych osobno adapterów, które występują we wszystkich popularnych rozmiarach.

  Najważniejsze cechy:

  • Lekka i kompaktowa konstrukcja
  • Wykonany z aluminium dla optymalnej trwałości
  • Precyzyjny system szczelinowy do przenoszenia max. 3 kwadratowych filtrów
  • Czarne wykończenie uszczelki, aby zminimalizować przecieki światła
  • Pokrętło sterowania polaryzatorem
  • Rotacja dla zwiększenia kreatywnych możliwości

  Zestaw zawiera:

  • Holder SQ100
  • filtr polaryzacyjny Sq100 86mm
  • adapter 86mm - 86mm
  • adapter 86mm - 82mm
  • oryginalne opakowanie.
  Hoya
  8907
  0024066072306

  Zestaw Hoya SQ100 Holder Kit

  620,00 zł
  775,00 zł
  Oszczędź 20%
  Z wliczonym podatkiem
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 775,00 zł