Filtr Hoya Fusion Antistatic UV 67mm
   Filtr Hoya Fusion Antistatic UV 67mm
   Filtr Hoya Fusion Antistatic UV 67mm
   Filtr Hoya Fusion Antistatic UV 67mm

   Filtr Hoya Fusion Antistatic UV 67mm

   140,00 zł
   Z wliczonym podatkiem
   Obecnie brak na stanie

   Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
   Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

   Hoya FUSION ANTISTATIC jest efektem fuzji dotychczasowej linii PRO DIGITAL oraz nowej technologii powłok antystatycznych. Przeznaczona jest do pracy w niesprzyjających warunkach atmosferycznych i w środowisku o wysokim stopniu zakurzenia i zapylenia. Ma unikatową cechę wyróżniającą ją spośród wszystkich filtrów dostępnych na rynku – antystatyczną powłokę ochronną ANTISTATIC, która stanowi naturalną barierę chroniącą powierzchnię filtra przed kroplami wody, kurzem, drobnymi pyłkami czy odciskami palców

   Ilość:
   Brak dostępnego produktu
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności
   • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
   • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty

   Powłoka ANTISTATIC jest odporna na działanie wody, zaplamienia i tłuste zabrudzenia, których usunięcie z powierzchni innych filtra może być kłopotliwe. Warto zwrócić uwagę, że zastosowana powłoka jest optycznie neutralna, zarówno pod względem barwnym jak i pracy pod światło. Stanowi tym samym niewidoczną dla oka i aparatu barierę, chroniącą obiektyw i powłoki antyrefleksyjne zastosowane w filtrze.

   Filtry Hoya FUSION ANTISTATIC produkowane są w całości w Japonii, w oparciu o staranny proces ręcznego doboru i przetworzenia krzemianów, które w początkowym etapie procesu produkcji najpierw zostają stopione a następnie zmieszane ze sobą dla wytworzenia najwyższej jakości szkła optycznego. W późniejszym etapie ze szczególną ostrożnością i precyzją nanoszona jest 9-warstwowa, antyrefleksyjna i antystatyczna powłoka Super Multi Coating redukująca i eliminująca wszelkie odbicia i flary z powierzchni filtra, gwarantując przy tym transmisję światła na poziomie 99,8%. Dlatego właśnie stosowanie filtrów Hoya gwarantuje całkowitą neutralność kolorystyczną oraz wysoki kontrast na fotografiach i filmach.

   W konstrukcji wszystkich filtrów z serii FUSION ANTISTATIC wykorzystano lekką, jednoczęściową i niskoprofilową oprawkę aluminiową, która zapobiega winietowaniu podczas pracy z szerokokątnymi obiektywami.

   Najważniejsze cechy produktu:

   • antystatyczne powłoki ochronne
   • powłoki antyrefleksyjne SMC
   • oprawka typu slim

   Sprzedawany zestaw zawiera:

   • Filtr HOYA FUSION ANTISTATIC UV
   • Oryginalne opakowanie

   Gwarancja sprzedawcy:

   • 2 lata
   Hoya
   3886
   24066060907

   Specyfikacja:

   Seria
   Fusion Antistatic
   Średnica filtra
   67mm
   Model
   Fusion Antistatic UV 67mm
   Rodzaj filtra
   UV

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

   Filtr Hoya Fusion Antistatic UV 67mm

   140,00 zł
   Z wliczonym podatkiem