• Nowy
  Nadajnik Godox XProIIS+ Sony do zestawów dentystycznych
  Nadajnik Godox XProIIS+ Sony do zestawów dentystycznych
  Nadajnik Godox XProIIS+ Sony do zestawów dentystycznych
  Nadajnik Godox XProIIS+ Sony do zestawów dentystycznych
  Nadajnik Godox XProIIS+ Sony do zestawów dentystycznych

  Nadajnik Godox XProIIS+ Sony do zestawów dentystycznych

  535,00 zł
  Z wliczonym podatkiem
  Obecnie brak na stanie

  Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
  Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

  Zaprojektowany z myślą o bezprzewodowym systemie radiowym Godox System X 2,4 GHz, bezprzewodowy nadajnik XProIIS+ TTL umożliwia skuteczne i niezawodne wyzwalanie lamp błyskowych w odległości do 100 m. Model ten jest dedykowany do zestawów dentystycznych i jest  kompatybilny z systemem Sony TTL, obsługuje również synchronizację HSS do 1/8000 sekundy i oferuje zaawansowane możliwości sterowania, pozwalające na pracę z funkcjami charakterystycznymi dla tego systemu. 

  Ilość:
  Brak dostępnego produktu
  • Polityka prywatnościPolityka prywatności
  • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
  • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty
  01

  II generacja

  Nowa, ulepszona edycja nadajnika Godox XPro przynosi więcej intuicyjnych, profesjonalnych i przyjaznych użytkownikowi funkcji. XProIIS+ obsługuje pomiar błysku TTL dla wszystkich kompatybilnych systemów aparatów, błysk stroboskopowy, tryby synchronizacji z drugą kurtyną oraz umożliwia synchronizację z czasami otwarcia migawki do 1/8000s. Ponadto jest wyposażony w duży ekranem LCD i intuicyjny panel, aby zwiększyć wydajność i wygodę pracy.

  01

  Tryb denstystyczny

  Wyzwalacz XproIIS+ został zaprojektowany specjalnie z myślą o fotografii stomatologicznej i jest kompatybilny wyłącznie z aparatami i obiektywami Sony. Tryb dentystyczny zapewnia bardziej stabilną transmisję sygnału, minimalizuje niepotrzebne zakłócenia sygnału i zapewnia bardziej precyzyjną moc wyjściową dla zdjęć makro. XproIIS+ posiada również funkcję aktywacji światła modelującego jednym dotknięciem, dzięki czemu jest niezwykle wydajny w fotografii stomatologicznej.

  02

  Stabilne połączenie

  Dzięki bezprzewodowemu systemowi Godox X 2.4 GHz, XProII pomaga osiągąć stabilną kontrolę nad systemem oświetleniowym Godox. Obsługuje sterowanie i wyzwalanie z16 grupami na jednym z 32 kanałów, a także może uzyskać dostęp do 99 ustawień bezprzewodowego ID, ze stabilną transmisją sygnału z odległości do 100 m. Dodatkiem jest funkcja skanowania do automatycznego wyszukiwania zapasowych kanałów i ID w zatłoczonym środowisku, co pozwoli ominąć zakłócenia.

  03

  Aplikacja Godox Flash

  XProIIS+ został wyposażony w łączność Bluetooth, dzięki czemu parametry oświetlenia mogą być łatwo regulowane na iPhone, smartfonie z systemem Android lub tablecie. Goodx Flash App została zaprojektowana z przejrzystym i łatwym w obsłudze interfejsem, który przyniesie niezrównaną wydajność pracy.

  04

  Nowe mocowanie

  W modelu XProIIS+ zastosowano konstrukcję blokady w typie szybkozłączki. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby bezpiecznie umieścić wyzwalacz lampy błyskowej na swoim miejscu, a konstrukcja ta zapewni efektywny i wygodny proces fotografowania.

  06

  Współpraca ze światłomierzem

  Dzięki współpracy Godoxa z firmą Sekonic, możliwe jest współdziałanie lamp i nadajników ze światłomierzami Sekonic. Możliwa jest bezpośrednia regulacja wartości błysku poprzez światłomierz, po zmierzeniu ekspozycji. Dzięki tej funkcji można zaoszczędzić więcej czasu na fotografowanie i szukanie odpowiednich ujęć niż na żmudne ustawienia.

  07

  Konwersja TCM

  Innowacyjna funkcja TCM przynosi nowe sposoby na fotografowanie. Dwukierunkowy TCM pozwala na natychmiastową konwersję z trybu TTL do trybu Manualnego z zachowanymi parametrami i z powrotem. Funkcja ta pomaga szybko uzyskać odpowiednią wartość ekspozycji i obiecuje dokładną i spójną ekspresję światła.

  07

  Pojedyczny styk

  Ten bezprzewodowy wyzwalacz TTL oferuje również opcjonalną funkcję kontaktu za pomocą jednego styku, charakteryzującą się większą szybkością i czułością wyzwalania. Dzięki temu, gdy fotografujesz w trybie burst, funkcja pojedynczego kontaktu sprawi, że lampy błyskowe będą wyzwalane w szybkim tempie, w znacznie krótszych odstępach czasu.

  08

  W zestawie:

  • nadajnik Godox XProIIS+ Sony,
  • oryginalne opakowanie
  Godox
  10870
  6952344231104

  Specyfikacja:

  Do aparatów
  Sony MIS
  Zasilanie
  2x AA (R6) niedołączone
  Wyświetlacz
  tak
  Grupy/kanały
  16/32

  Może ci się spodobać również

  Nadajnik Godox XProIIS+ Sony do zestawów dentystycznych

  535,00 zł
  Z wliczonym podatkiem