• Nowy
  Nadajnik Godox XProIIC wyzwalacz Canon
  Nadajnik Godox XProIIC wyzwalacz Canon
  Nadajnik Godox XProIIC wyzwalacz Canon
  Nadajnik Godox XProIIC wyzwalacz Canon
  Nadajnik Godox XProIIC wyzwalacz Canon

  Nadajnik Godox XProIIC wyzwalacz Canon

  469,00 zł
  Z wliczonym podatkiem
  Obecnie brak na stanie

  Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
  Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

  Zaprojektowany z myślą o bezprzewodowym systemie radiowym Godox System X 2,4 GHz, bezprzewodowy nadajnik XProC II TTL umożliwia skuteczne i niezawodne wyzwalanie lamp błyskowych w odległości do 100 m. Model ten jest kompatybilny z systemem Canon TTL, obsługuje również synchronizację HSS do 1/8000 sekundy i oferuje zaawansowane możliwości sterowania, pozwalające na pracę z funkcjami charakterystycznymi dla tego systemu. 

  Ilość:
  Brak dostępnego produktu
  • Polityka prywatnościPolityka prywatności
  • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
  • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty
  d002.jpg

  II generacja

  Nowa, ulepszona edycja nadajnika Godox XPro przynosi więcej intuicyjnych, profesjonalnych i przyjaznych użytkownikowi funkcji. XProII obsługuje pomiar błysku TTL dla wszystkich kompatybilnych systemów aparatów, błysk stroboskopowy, tryby synchronizacji z drugą kurtyną oraz umożliwia synchronizację z czasami otwarcia migawki do 1/8000s. Ponadto jest wyposażony w duży ekranem LCD i intuicyjny panel, aby zwiększyć wydajność i wygodę pracy.

  d001.jpg

  Stabilne połączenie

  Dzięki bezprzewodowemu systemowi Godox X 2.4 GHz, XProII pomaga osiągąć stabilną kontrolę nad systemem oświetleniowym Godox. Obsługuje sterowanie i wyzwalanie z16 grupami na jednym z 32 kanałów, a także może uzyskać dostęp do 99 ustawień bezprzewodowego ID, ze stabilną transmisją sygnału z odległości do 100 m. Dodatkiem jest funkcja skanowania do automatycznego wyszukiwania zapasowych kanałów i ID w zatłoczonym środowisku, co pozwoli ominąć zakłócenia.

  d004.jpg

  Aplikacja Godox Flash

  XproII został wyposażony w łączność Bluetooth, dzięki czemu parametry oświetlenia mogą być łatwo regulowane na iPhone, smartfonie z systemem Android lub tablecie. Goodx Flash App została zaprojektowana z przejrzystym i łatwym w obsłudze interfejsem, który przyniesie niezrównaną wydajność pracy.

  d005.jpg

  Nowe mocowanie

  W modelu XproII – S/N/C/F/O zastosowano konstrukcję blokady w typie szybkozłączki. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby bezpiecznie umieścić wyzwalacz lampy błyskowej na swoim miejscu, a konstrukcja ta zapewni efektywny i wygodny proces fotografowania.

  d007.jpg

  Współpraca ze światłomierzem Sekonic

  Aby zwiększyć wygodę pracy, nawialiśmy współpracę z firmą Sekonic. Światłomierz L-858 ma wbudowany w moduł Godox 2.4 GHz, dzięki czemu jesteś w stanie regulować parametry lampy błyskowej bezpośrednio na światłomierzu L-858 po wykonaniu pomiaru, zapewniając znacznie bardziej precyzyjny i wygodny proces ustawiania oświetlenia.

  d007.jpg

  Współpraca ze światłomierzem

  Dzięki współpracy Godoxa z firmą Sekonic, możliwe jest współdziałanie lamp i nadajników ze światłomierzami Sekonic. Możliwa jest bezpośrednia regulacja wartości błysku poprzez światłomierz, po zmierzeniu ekspozycji. Dzięki tej funkcji można zaoszczędzić więcej czasu na fotografowanie i szukanie odpowiednich ujęć niż na żmudne ustawienia.

  d006.jpg

  Pojedyczny styk

  Ten bezprzewodowy wyzwalacz TTL oferuje również opcjonalną funkcję kontaktu za pomocą jednego styku, charakteryzującą się większą szybkością i czułością wyzwalania. Dzięki temu, gdy fotografujesz w trybie burst, funkcja pojedynczego kontaktu sprawi, że lampy błyskowe będą wyzwalane w szybkim tempie, w znacznie krótszych odstępach czasu.

  001.jpg

  W zestawie:

  • nadajnik Godox XProII Canon,
  • oryginalne opakowanie
  Godox
  9853
  6952344222256

  Specyfikacja:

  Seria
  Godox X
  Typ transmisji
  radio
  Do aparatów
  Canon
  Zastosowanie
  nadajnik

  Nadajnik Godox XProIIC wyzwalacz Canon

  469,00 zł
  Z wliczonym podatkiem