• Nowy
  Nadajnik Godox XProIIN wyzwalacz Nikon
  Nadajnik Godox XProIIN wyzwalacz Nikon

  Nadajnik Godox XProIIN wyzwalacz Nikon

  469,00 zł
  Z wliczonym podatkiem
  Dostępny

  Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
  Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

  Zaprojektowany z myślą o bezprzewodowym systemie radiowym Godox System X 2,4 GHz, bezprzewodowy nadajnik XProN II TTL umożliwia skuteczne i niezawodne wyzwalanie lamp błyskowych w odległości do 100 m. Model ten jest kompatybilny z systemem Nikon TTL, obsługuje również synchronizację HSS do 1/8000 sekundy i oferuje zaawansowane możliwości sterowania, pozwalające na pracę z funkcjami charakterystycznymi dla tego systemu. 

  Ilość:
  • Polityka prywatnościPolityka prywatności
  • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
  • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty
  d002.jpg

  II generacja

  Nowa, ulepszona edycja nadajnika Godox XPro przynosi więcej intuicyjnych, profesjonalnych i przyjaznych użytkownikowi funkcji. XProII obsługuje pomiar błysku TTL dla wszystkich kompatybilnych systemów aparatów, błysk stroboskopowy, tryby synchronizacji z drugą kurtyną oraz umożliwia synchronizację z czasami otwarcia migawki do 1/8000s. Ponadto jest wyposażony w duży ekranem LCD i intuicyjny panel, aby zwiększyć wydajność i wygodę pracy.

  d001.jpg

  Stabilne połączenie

  Dzięki bezprzewodowemu systemowi Godox X 2.4 GHz, XProII pomaga osiągąć stabilną kontrolę nad systemem oświetleniowym Godox. Obsługuje sterowanie i wyzwalanie z16 grupami na jednym z 32 kanałów, a także może uzyskać dostęp do 99 ustawień bezprzewodowego ID, ze stabilną transmisją sygnału z odległości do 100 m. Dodatkiem jest funkcja skanowania do automatycznego wyszukiwania zapasowych kanałów i ID w zatłoczonym środowisku, co pozwoli ominąć zakłócenia.

  d004.jpg

  Aplikacja Godox Flash

  XproII został wyposażony w łączność Bluetooth, dzięki czemu parametry oświetlenia mogą być łatwo regulowane na iPhone, smartfonie z systemem Android lub tablecie. Goodx Flash App została zaprojektowana z przejrzystym i łatwym w obsłudze interfejsem, który przyniesie niezrównaną wydajność pracy.

  d005.jpg

  Nowe mocowanie

  W modelu XproII – S/N/C/F/O zastosowano konstrukcję blokady w typie szybkozłączki. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby bezpiecznie umieścić wyzwalacz lampy błyskowej na swoim miejscu, a konstrukcja ta zapewni efektywny i wygodny proces fotografowania.

  d007.jpg

  Współpraca ze światłomierzem Sekonic

  Aby zwiększyć wygodę pracy, nawialiśmy współpracę z firmą Sekonic. Światłomierz L-858 ma wbudowany w moduł Godox 2.4 GHz, dzięki czemu jesteś w stanie regulować parametry lampy błyskowej bezpośrednio na światłomierzu L-858 po wykonaniu pomiaru, zapewniając znacznie bardziej precyzyjny i wygodny proces ustawiania oświetlenia.

  d007.jpg

  Współpraca ze światłomierzem

  Dzięki współpracy Godoxa z firmą Sekonic, możliwe jest współdziałanie lamp i nadajników ze światłomierzami Sekonic. Możliwa jest bezpośrednia regulacja wartości błysku poprzez światłomierz, po zmierzeniu ekspozycji. Dzięki tej funkcji można zaoszczędzić więcej czasu na fotografowanie i szukanie odpowiednich ujęć niż na żmudne ustawienia.

  d006.jpg

  Pojedyczny styk

  Ten bezprzewodowy wyzwalacz TTL oferuje również opcjonalną funkcję kontaktu za pomocą jednego styku, charakteryzującą się większą szybkością i czułością wyzwalania. Dzięki temu, gdy fotografujesz w trybie burst, funkcja pojedynczego kontaktu sprawi, że lampy błyskowe będą wyzwalane w szybkim tempie, w znacznie krótszych odstępach czasu.

  001.jpg

  W zestawie:

  • nadajnik Godox XProII Nikon,
  • oryginalne opakowanie
  Godox
  9854
  6952344226247

  Specyfikacja:

  Seria
  Godox X
  Typ transmisji
  radio
  Do aparatów
  Nikon
  Zastosowanie
  nadajnik

  Nadajnik Godox XProIIN wyzwalacz Nikon

  469,00 zł
  Z wliczonym podatkiem