Zestaw Genesis Base C5 Kit zielony - statyw z głowicą

Zestaw statyw z włókna węglowego Genesis Base C5 z głowicą Genesis Base BH-40.

Więcej szczegółów

Chwilowy brak produktu

925,00 zł

Statywy i głowice - kategoriaZestawy
Statywy i głowice - producentGenesis
Średnica kuli40mm
Wysokość głowicy103mm
Udźwig głowicy30kg
Udźwig statywu30kg
Waga głowicy0,44kg
Waga statywu1,7kg
Gwint mocowania statywu3/8"
Gwint mocowania aparatu1/4"
Ilośc sekcji4
Maks. średnica nogi32mm
Min. średnica nogi20mm
Wysokość maksymalna204cm
Wysokosć minimalna statywu29cm
Wysokość transportowa51,9cm
MateriałCarbon

Zestaw statyw Genesis Base C5 + głowica BH-40 zielony

Genesis C5 Kit to zestaw zawierający statyw i głowicę, doskonały zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych fotografów. Zestaw wykonany jest z lekkiego i wytrzymałego włókna węglowego. Statyw charakteryzuje się wysoką jakością wykonania ze szczególną dbałością o najdrobniejsze detale. Dzięki optymalnej konstrukcji oraz zastosowaniu najlepszych materiałów, udźwig zestawu C5, przy niewielkiej wadze wynosi 30 kg.

Długość każdej z 4 sekcji regulowana jest za pomocą pierścieni. Stopki modelu C5 są ogumowane, dzięki czemu statyw jest stabilny i nie ślizga się nawet na gładkich powierzchniach. Kolumna centralna, również regulowana jest za pomocą pierścienia, oraz wyposażona w sprężynowy hak do podwieszenia obciążenia stabilizującego statyw. Zaletą zestawu C5 jest możliwość przekształcenia jednej z nóg w praktyczny monopod, który wyposażony jest w szeroki uchwyt z pianki izolacyjnej zapewniającej dobry chwyt oraz w gwint umożliwiający zamontowanie głowicy filmowej lub fotograficznej.

Model C5 sprzedawany jest w zestawie z głowicą kulową BH-40. Głowica wyposażona jest w mocowanie typu Arca-Swiss z blokadą niekontrolowanego wypięcia płytki, panoramiczną podstawę ze skalą obrotu wraz z blokadą, pokrętło regulujące ruch kuli oraz poziomicę. Każda z głowic kulowych marki Genesis BASE posiada gwint statywowy 3/8”.

W skład zestawu wchodzi:

  • statyw Genesis Base C5
  • głowica Genesis Base BH-40
  • szybkozłączka
  • krótka kolumna centralna
  • zestaw kluczy imbusowych
  • futerał
  • instrukcja
  • oryginalne opakowanie

Gwarancja konsumencka:

  • 6 lat

Inne produkty w tej kategorii

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).