Zestaw MagMod Magbeam Wildlife KIT
   Zestaw MagMod Magbeam Wildlife KIT

   Zestaw MagMod Magbeam Wildlife KIT

   395,00 zł
   Z wliczonym podatkiem
   Obecnie brak na stanie

   Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
   Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

   MagBeam Wildlife Idealny w plener

   Zwiększ zasięg i moc swojej lampy błyskowej dzięki zestawowi MagBeam Wildlife Kit. Jest to jeden z najbardziej wszechstronnych, unikalnych i niesamowitych modyfikatorów lampy błyskowej, jaki kiedykolwiek stworzono dla fotografów. W zestawie: MagBeam, Tele Lens i MagGrip.

   Ilość:
   Brak dostępnego produktu
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności
   • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
   • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty

   Moc możliwości w zestawie MagBeam

   Dzięki składanej konstrukcji MagBeam użytkownicy mogą wybierać spośród trzech wzorów reflektorów, każdy z wyraźną krawędzią.
   Ponadto MagBeam jest w pełni kompatybilny z istniejącym systemem, można go ustawiać jeden na drugim i jest wykonany z wytrzymałego materiału z gumy silikonowej.

   Soczewka MagBeam Tele Lens

   Czasami fotografowie potrzebują więcej mocy ze swoich lamp błyskowych. Dzięki tej miniaturowej soczewce Fresnela można uzyskać od 2 do 3 razy więcej światła tam gdzie jest ono potrzebne. Po prostu wiązka światła jest bardziej skupiona co działa zwłaszcza na większych odległościach.

   Zmienny wzór reflektora

   • Po pełnym wysunięciu MagBeam zapewnia super skupione światło o twardej krawędzi, podobne do reflektora scenicznego. Zwiń MagBeam w dół o jeden lub dwa stopnie, aby stworzyć szerszy wzór wiązki, utrzymując piękny kształt i ostre krawędzie. To jak posiadanie mini reflektora Fresnela w stylu Hollywood, który mieści się w Twojej kieszeni.

   Uchwyt do modyfikatorów MagGrip

   Dzięki dwóm bardzo silnym magnesom osadzonym w MagGrip, możesz w jednej chwili dodawać i usuwać modyfikatory magnetyczne. Będziesz pracować wydajniej, wygodniej i wyglądać jak profesjonalista którym przecież jesteś.

   MagGrip to elastyczna silikonowa opaska, która rozciąga się na lampie błyskowej i utrzymuje się niezależnie od tego, co robisz. Kauczuk silikonowy z upływem czasu utrzymuje 99% swojej elastyczności, nawet po długim, wielokrotnym użyciu.

   Dzięki MagGrip na lampie błyskowej możesz natychmiast (i po cichu) dodać magnetyczne modyfikatory, aby kontrolować kolor, kształt i poziom światła na zdjęciu. Załóż tyle modyfikatorów MagMod na MagGrip, ile tylko zapragniesz, w dowolnej kolejności. Dzięki sprzętowi MagMod upraszczającemu proces, możesz skupić się na swojej fotografii.

   Zestaw zawiera:

   • MagBeam
   • Tele Lens
   • MagGrip
   • oryginalne opakowanie

   Gwarancja konsumenta:

   • 2 lata

   *Do tego produktu wymagany jest uchwyt MAGGRIP*

   MagMod
   5414
   854211005237

   Specyfikacja:

   Model

   MagBeam Wildlife Kit

   Zestaw MagMod Magbeam Wildlife KIT

   395,00 zł
   Z wliczonym podatkiem