Zestaw modyfikatorów MagMod Basic Kit
   Zestaw modyfikatorów MagMod Basic Kit
   Zestaw modyfikatorów MagMod Basic Kit
   Zestaw modyfikatorów MagMod Basic Kit
   Zestaw modyfikatorów MagMod Basic Kit

   Zestaw modyfikatorów MagMod Basic Kit

   435,00 zł
   Z wliczonym podatkiem
   Obecnie brak na stanie

   Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
   Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

   Praca ze światłem nigdy nie była łatwiejsza dzięki idealnie dobranemu pakietowi MagMod Basic Kit. Pakiet zawiera MagGrip, MagGrid, MagGel, zestaw standardowych filtrów żelowych MagMod oraz MagMod Transmitter Band.

   Ilość:
   Brak dostępnego produktu
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności
   • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
   • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty

   Uchwyt do modyfikatorów MagGrip

   Dzięki dwóm bardzo silnym magnesom osadzonym w MagGrip, możesz w jednej chwili dodawać i usuwać modyfikatory magnetyczne. Będziesz pracować wydajniej, wygodniej i wyglądać jak profesjonalista którym przecież jesteś.

   MagGrip to elastyczna silikonowa opaska, która rozciąga się na lampie błyskowej i utrzymuje się niezależnie od tego, co robisz. Kauczuk silikonowy z upływem czasu utrzymuje 99% swojej elastyczności, nawet po długim, wielokrotnym użyciu.

   Dzięki MagGrip na lampie błyskowej możesz natychmiast (i po cichu) dodać magnetyczne modyfikatory, aby kontrolować kolor, kształt i poziom światła na zdjęciu. Załóż tyle modyfikatorów MagMod na MagGrip, ile tylko zapragniesz, w dowolnej kolejności. Dzięki sprzętowi MagMod upraszczającemu proces, możesz skupić się na swojej fotografii.

   Zostań mistrzem w kontroli światła z MagGrid

   Starannie zaprojektowany wzór wiązki światła MagGrid zapewnia równomierne pokrycie światła i eliminuje niepożądane jego rozproszenie, umożliwiając fotografom większą kontrolę nad efektami swojej pracy. MagGrid ma otwory o średnicy 40 stopni dzięki temu skutecznie skupia światło tylko tam, gdzie chcesz.

   Uformowana z jednego kawałka gumy silikonowej konstrukcja MagGrid wytrzymuje uderzenia, a także jest odporna na ciepło i chemikalia. Jej elegancka, minimalistyczna budowa oznacza, że ​​nigdy nie zgubisz niezbędnych części. Kompaktowy rozmiar MagGrid zmniejsza niepotrzebną objętość lampy błyskowej, a jednocześnie oszczędza miejsce w torbie z aparatem i łatwo mieści się w kieszeni.

   Opatentowania, modułowa konstrukcja MagMod umożliwia układanie i łączenie dowolnej ilości modyfikatorów MagMod w dowolnej kolejności, przy czym każdy dodatkowy modyfikator zapewnia jeszcze większą kontrolę nad światłem. Układaj wiele MagGridów i MagGelów w dowolnej kolejności i zacznij kształtować i kontrolować swoje światło jak nigdy dotąd.

   Adapter MagGel 

   Szybko i łatwo mocuj i wymieniaj żele na lampie błyskowej dzięki adapterowi MagGel przeznaczonemu do systemu modyfikatora MagMod. Szczelina z gumy silikonowej mieści do 3 żeli MagMod i zatrzaskuje się w systemie MagMod za pomocą dwóch neodymowych magnesów. Można go również łączyć z dodatkowymi uchwytami i innymi akcesoriami MagMod.

   Standardowe filtry żelowe

   Dzięki MagMod możliwość nakładania żeli jeszcze nigdy nie była tak łatwa w czasie wykonywania fotografii. Czy kiedykolwiek potrzebowałeś rozproszyć światło, zmniejszyć moc i dodać kolor do tego samego zdjęcia? Teraz możesz zrobić to wszystko na raz. MagGels są przeznaczone do wielokrotnego użytku, naprawdę wielokrotnego. Te sztywne filtry poliwęglanowe zostały zaprojektowane tak, aby przetrwały całe życie. Pomarszczone kawałki żelu należą już tylko do przeszłości.

   Zestaw zawiera:

   • MagGrip
   • MagGrid
   • MagGel
   • Standard Gel Set
   • MagMod Transmitter Band
   • oryginalne opakowanie

   Gwarancja konsumenta:

   • 2 lata
   MagMod
   5415
   854211005176

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

   Zestaw modyfikatorów MagMod Basic Kit

   435,00 zł
   Z wliczonym podatkiem