Zestaw dla początkujących MagMod Magbox 24’’ Octa
   Zestaw dla początkujących MagMod Magbox 24’’ Octa
   Zestaw dla początkujących MagMod Magbox 24’’ Octa
   Zestaw dla początkujących MagMod Magbox 24’’ Octa

   Zestaw dla początkujących MagMod Magbox 24’’ Octa

   1 395,00 zł
   Z wliczonym podatkiem
   Dostępny

   Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
   Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

   Zestaw MagBox 24" Octa Starter Kit od MagMod wyposaża Cię w 3 podstawowe produkty, Octa 24 Softbox, MagRing i MagShoe, których potrzebujesz, aby uzyskać spójność z systemem MagBox. Korzystając z zestawu MagBox 24" Octa Starter Kit, dzięki jednej lub dwóm lampom błyskowym, szybko i łatwo stworzysz piękne, miękkie światło.

   Ilość:
   W magazynie dostępne jest 28 sztuk produktu
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności
   • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
   • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty
   MagBox 24" Octa Softbox

   MagBox to naprawdę niesamowity softbox, który robi to, czego nie potrafią tradycyjne softboksy. Innowacyjna konstrukcja, dwa unikalne dyfuzory i mnóstwo inteligentnych funkcji eliminują wszelkie problemy związane z tworzeniem pięknego, miękkiego światła. Zaprojektowany do współpracy z lampami reporterskimi lub studyjnymi, MagBox oferuje najjaśniejszy strumień światła na rynku w połączeniu z FocusDiffuser, unikalnym urządzeniem typu grid / soczewka / dyfuzor, które jest dostępne wyłącznie w systemie MagBox.

   WBUDOWANY UCHWYT NA FILTRY ŻELOWE

   Zapomnij o tym jak starałeś się „jakoś” przykleić arkusze kolorowej folii na zewnątrz swojego softboksa. Teraz zwyczajnie wsuń do 2 sztywnych żeli poliwęglanowych do wbudowanego uchwytu żelowego MagBox. Nie musisz nawet usuwać dyfuzora, aby zmienić żele. Boczny zamek umożliwia łatwy dostęp.

   PRACUJE Z LAMPAMI SPEEDLITE I STUDYJNYMI

   MagBox 24" Octa to najbardziej wszechstronny softbox i jedna super inteligentna inwestycja. Używaj go z 1 lub 2 lampami błyskowymi - każda lampa błyskowa z zainstalowanym, opatentowanym uchwytem MagGrip będzie działać. Lub użyj opcjonalnych adapterów SpeedBox MagBox, aby zamontować lampę z mocowaniem Profoto, Bowens lub Elinchrom. MagBox 24" Octa rozprowadza światło równomiernie i bez hotspotów przy używaniu jednej lub wielu lamp błyskowych zapewniając najczystszą jakość światła i efektywną moc wyjściową.

   MagRing

   MagRing to magnetyczny pierścień, który sprawia, że ​​dołączanie większych modyfikatorów, takich jak MagBox, do mniejszych, reporterskich lamp błyskowych jest bardzo proste. Dołączenie lampy błyskowej lub studyjnej do MagRing zajmuje dosłownie 1 sekundę - nie są wymagane żadne specjalne narzędzia ani klucze. Wystarczy wsunąć dowolną lampę błyskową, która ma uchwyt MagGrip, w nasz opatentowany, uniwersalny MagRing. Ponieważ MagGrip działa niemal z każdą lampą błyskową, możesz używać praktycznie dowolnych lamp, które posiadasz, razem z MagBox.

   DWIE LAMPY? NIE MA SPRAWY!

   MagRing sprawia, że możliwe jest łatwe zamontowanie dwóch lamp błyskowych jednocześnie, co pozwoli Ci uzyskać większą moc lub skrócić czas ładowania pomiędzy błyskami. Dzięki dwóm lampom błyskowym w MagRing masz podwójną moc reporterskiej lampy błyskowej – to prawie tyle samo, co lampa studyjna – ale bez konieczności demontowania ich ze studia. Lampa błyskowa Twojego asystenta lub kolegi może teraz znajdować się w tej samej pozycji, na jednym uchwycie, co Twoja - nie potrzebujesz drugiego statywu i oboje macie ten sam schemat ustawienia światła.

   MagShoe

   MagShoe to uniwersalny, ergonomiczny uchwyt, którym można operować jedną ręką. Wystarczy wsunąć lampę błyskową, obrócić blokadę o 90 stopni i gotowe. Jest to pozycja obowiązkowa dla każdego fotografa, który chce pracować szybciej, łatwiej i wygodniej.

   MagShoe to dosłownie wszystko, czego kiedykolwiek chciałeś od uchwytu. Zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie, szybkości, komforcie i łatwości użytkowania, MagShoe rozwiązuje wszystkie problemy, które miałeś ze swoim starym uchwytem. MagShoe działa z dowolnym fleszem, o ile masz na nim MagGrip. Jest to również idealne narzędzie do montażu paneli świetlnych LED, a nawet mikrofonu.

   Zestaw zawiera:

   • MagBox 24 Octa
   • MagRing
   • MagShoe
   • MagBox Fabric Diffuser
   • oryginalne opakowanie

   Gwarancja konsumenta:

   • 2 lata

   *Ten produkt wymaga uchwytu MAGGRIP*

   MagMod
   5417
   854211005374

   Specyfikacja:

   Model
   MagBox 24" Octa Starter Kit

   Zestaw dla początkujących MagMod Magbox 24’’ Octa

   1 395,00 zł
   Z wliczonym podatkiem