Zestaw startowy MagMod
   Zestaw startowy MagMod
   Zestaw startowy MagMod

   Zestaw startowy MagMod

   495,00 zł
   Z wliczonym podatkiem
   Obecnie brak na stanie

   Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
   Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

   Zestaw startowy Flash MagMod zawiera wszystkie podstawowe elementy potrzebne do szybkiego, łatwego i niesamowitego fotografowania z lampą błyskową. Ten zestaw, pomoże Ci kontrolować światło lampy błyskowej.

   Ilość:
   Brak dostępnego produktu
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności
   • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
   • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty

   MagGrip

   MagGrip to niesamowicie uniwersalna, elastyczna silikonowa opaska, która rozciąga się na lampie błyskowej i utrzymuje się pewnie. Kauczuk silikonowy zachowuje z upływem czasu 99% swojej elastyczności, nawet po długim, wielokrotnym użytkowaniu. Uniwersalna konstrukcja MagGrip pasuje do niemal każdej lampy błyskowej, jaka kiedykolwiek została wykonana. Chcesz później ulepszyć swoją lampę błyskową? Bez problemu MagGrip współpracuje z różnymi markami lamp błyskowych, więc nie będziesz musiał zmieniać wszystkich swoich modyfikatorów, gdy zmienisz lampę. Dzięki MagGrip na lampę błyskową możesz natychmiast dodać lub zmienić modyfikatory mocowane magnetycznie, aby kontrolować kolor, kształt i poziom światła na zdjęciu. Ułóż tyle modyfikatorów MagMod na MagGrip, ile tylko zapragnie twoje serce, w dowolnej kolejności.

   MagSphere

   MagSphere to wielokierunkowy dyfuzor błysku, który zapewnia najlepiej wyglądające światło. Dzięki wydajnemu rozpraszaniu, które oszczędza energię baterii i zintegrowanemu mocowaniu filtrów żelowych, który pozwala na korekcję koloru lampy błyskowej, żaden dyfuzor nigdy nie był tak niesamowity.

   • Błyskawicznie przekształca ostre światło lampy błyskowej w miękkie, wielokierunkowe źródło światła
   • Zwiększa rozmiar powierzchni emitującej światło o ponad 250%, aby uzyskać delikatniejszy blask na większym obszarze
   • Traci mniej niż 1EV, w porównaniu z 2-4-krotnością straty światła z innych modyfikatorów

   MagGrid

   Uformowany z jednego kawałka gumy silikonowej MagGrid, zapewnia równomierne pokrycie światła i eliminuje niepożądane rozproszenie światła, umożliwiając fotografom robienie czystszych i spójniejszych zdjęć.
   Dzięki MagGrip na lampię błyskową można natychmiast dodać modyfikatory magnetyczne, aby kontrolować kolor, kształt i poziom światła na zdjęciu. Na MagGrip można zamontować tyle modyfikatorów MagMod, ile tylko zapragnie twoje serce - w dowolnej kolejności. Bądź kreatywny. Dzięki sprzętowi MagMod upraszczającemu proces, możesz skupić się na swojej fotografii.

   Zestaw zawiera:

   • MagGrip
   • MagSphere
   • MagGrid
   • oryginalne opakowanie

   Gwarancja konsumenta:

   • 2 lata
   MagMod
   5444
   854211005350

   Zestaw startowy MagMod

   495,00 zł
   Z wliczonym podatkiem