We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners who may combine it with other information that you’ve provided to them or that they’ve collected from your use of their services.
close
Cokin P132 rozmiar M (seria P) filtr połówkowy żółty Y1 View larger

Cokin P132 rozmiar M (seria P) filtr połówkowy żółty Y1

Cokin P132 to filtr połówkowy żółty Y1 do systemu Cokin P (rozmiar M). Rozmiar M to seria filtrów Cokin przeznaczona do lustrzanek APS-C z obiektywami o ogniskowych powyżej 28mm.

More details

700
85831448009

69,00 zł

Sklep internetowy: In stock

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05
Effect połówkowy
Series Cokin P
Filter size size M
Type of filter effect
Model Cokin P132

Cokin P132 rozmiar M (seria P) filtr połówkowy żółty Y1

Filtr Cokin P132 pozwala na zabarwienie części zdjęcia. Jedna połówka filtra ma kolor neutralny druga natomiast żółty. Gradient rozpoczyna się w połowie filtra a połówka żółta jest jaśniejsza niż w wersji Y2 (Filtr P133). Filtry Cokin montowane są za pomocą uchwytu (holdera), który nasadza się na wymienne adaptery mocujące, o średnicach, które można dopasować do posiadanego obiektywu. System P (rozmiar M) polecany jest do stosowania z systemowymi aparatami kompaktowymi z wymienną optyką (bezlusterkowcami) i amatorskimi lustrzankami z matrycami APS-C używanymi z obiektywami kitowymi lub długoogniskowymi. Może być też stosowany z małymi kamerami video.
Podstawowe cechy:
  • pasuje do systemu Cokin P (rozmiar M)
  • numer referencyjny w systemie Cokin: 132
Sprzedawany zestaw zawiera:
  • filtr Cokin P132
  • oryginalne opakowanie
Gwarancja konsumencka:
  • 2 lata