We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners who may combine it with other information that you’ve provided to them or that they’ve collected from your use of their services.
close
Cokin P127 rozmiar M (seria P) filtr połówkowy fioletowy M2 View larger

Cokin P127 rozmiar M (seria P) filtr połówkowy fioletowy M2

Cokin P127 to filtr połówkowy fioletowy M2 do systemu Cokin P (rozmiar M). Rozmiar M to seria filtrów Cokin przeznaczona do lustrzanek APS-C z obiektywami o ogniskowych powyżej 28mm.

More details

697
85831447484

69,00 zł

Sklep internetowy: In stock

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05
Effect połówkowy
Series Cokin P
Filter size size M
Type of filter effect
Model Cokin P127

Cokin P127 rozmiar M (seria P) filtr połówkowy fioletowy M2

Filtr Cokin P127 pozwala na zabarwienie części zdjęcia na kolor fioletowy. Ten model cechuje się większa intensywnością koloru fioletowego, niż jego delikatniejszy odpowiednik (Cokin P126). Filtry Cokin montowane są za pomocą uchwytu (holdera), który nasadza się na wymienne adaptery mocujące, o średnicach, które można dopasować do posiadanego obiektywu. System P (rozmiar M) polecany jest do stosowania z systemowymi aparatami kompaktowymi z wymienną optyką (bezlusterkowcami) i amatorskimi lustrzankami z matrycami APS-C używanymi z obiektywami kitowymi lub długoogniskowymi. Może być też stosowany z małymi kamerami video.

Podstawowe cechy:

  • pasuje do systemu Cokin P (rozmiar M)
  • strata światła: 2 działki przysłony
  • numer referencyjny w systemie Cokin: 127

Sprzedawany zestaw zawiera:

  • filtr Cokin P127
  • oryginalne opakowanie

Gwarancja konsumencka:

  • 2 lata