We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners who may combine it with other information that you’ve provided to them or that they’ve collected from your use of their services.
close

Cokin P121F rozmiar M (seria P) filtr gradacyjny szary ND8

Cokin P121F to filtr gradacyjny szary G2 ND8 do systemu Cokin P (rozmiar M). Rozmiar M to seria filtrów Cokin przeznaczona do lustrzanek APS-C z obiektywami o ogniskowych powyżej 28mm.

More details

685
85831448733

71,00 zł

Sklep internetowy: Out of stock

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05
Effect gray
Series Cokin P
Filter size size M
Filter density ND8
Model Cokin P121F

Cokin P121F rozmiar M (seria P) filtr gradacyjny szary ND8

Filtr Cokin P121F pozwala na korektę ekspozycji na zdjęciu. Na jednym końcu filtr zabiera trzy działki przysłony (ND8) i łagodnie przechodzi w jaśniejszy, zabierający dwie działki przysłony (ND2) na drugim końcu filtra. Gradient przechodzi przez praktycznie całą długość filtra. Filtry Cokin montowane są za pomocą uchwytu (holdera), który nasadza się na wymienne adaptery mocujące, o średnicach, które można dopasować do posiadanego obiektywu. System P (rozmiar M) polecany jest do stosowania z systemowymi aparatami kompaktowymi z wymienną optyką (bezlusterkowcami) i amatorskimi lustrzankami z matrycami APS-C używanymi z obiektywami kitowymi lub długoogniskowymi. Może być też stosowany z małymi kamerami video.

Podstawowe cechy:

  • pasuje do systemu Cokin P (rozmiar M)
  • strata światła: 3 działki przysłony
  • numer referencyjny w systemie Cokin: 121F

Sprzedawany zestaw zawiera:

  • filtr Cokin P121F
  • oryginalne opakowanie

Gwarancja konsumencka:

  • 2 lata