Cokin A007 rozmiar S (seria A) filtr podczerwony

Cokin A007 to filtr podczerwony do systemu Cokin A (rozmiar S). Rozmiar S to najmniejsza seria filtrów Cokin przeznaczona do aparatów kompaktowych.

More details

In stock

76,00 zł

Order it before 9 hours and 28 minutes and receive it between 22-02-2018 and 09-03-2018 with Registered mail

Filtry-producent Cokin
Filtry-rodzaj Infrared
Filtry-seria Size S (A series)

Cokin A007 rozmiar S (seria A) filtr podczerwony

Filtr Cokin A007 pochłania światło widzialne o długości fal do 720 nm przepuszczając jedynie promieniowanie podczerwone. Pozwala na uzyskanie bardzo ciekawych efektów na zdjęciach - szczególnie w fotografii krajobrazowej. Konsekwencją pochłaniania światła widzialnego jest wydłużenie czasu ekspozycji oraz niezwykle efektowny obraz uzyskany dzięki ukazaniu zjawiska emitowania podczerwieni, jej pochłaniania oraz odbijania. Filtry Cokin montowane są za pomocą uchwytu (holdera), który nasadza się na wymienne adaptery mocujące, o średnicach, które można dopasować do posiadanego obiektywu. System A polecany jest do stosowania z aparatami kompaktowymi z mocowaniem filtrów na obiektywie lub amatorskimi kamerami video.
Podstawowe cechy zestawu:
  • pasuje do systemu Cokin A
  • pochłania światło widzialne do 720nm
  • numer referencyjny w systemie Cokin: 007
Sprzedawany zestaw zawiera:
  • filtr Cokin A007
  • oryginalne opakowanie
Gwarancja konsumencka:
  • 2 lata

Viewed products

other products

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).