• Nouveau
  Hoya filter ProND EX 64 49mm
  Hoya filter ProND EX 64 49mm
  Hoya filter ProND EX 64 49mm
  Hoya filter ProND EX 64 49mm
  Hoya filter ProND EX 64 49mm

  Hoya filter ProND EX 64 49mm

  100,00 zł
  Tax Included
  Available

  Filtr neutralny szary HOYA ND 1.8 z serii PROND EX 64, stworzonej z myślą zarówno o fotografach, jak i filmowcach. Obniża ekspozycję o 6 stopni, umożliwiając szersze otwarcie przysłony lub wydłużenie czasu naświetlania.  

  Quantité :
  In Stock 22 Availablearticles
  • Privacy policyPrivacy policy
  • Shipping & HandlingShipping & Handling
  • Warranty & ReturnsWarranty & Returns

  HOYA PROND EX 64 to filtr szary, służący do równomiernego przyciemnienia całego uwiecznianego obrazu. Umożliwia fotografowanie i filmowanie przy użyciu nawet bardzo jasnych obiektywów z maksymalnie otwartą przysłoną, przy jednoczesnym zachowaniu poprawnej ekspozycji i atrakcyjnej głębi ostrości. Pozwala także na zmianę czasu otwarcia migawki i nieznaczne wydłużenie go, w celu uzyskania efektu rozmycia ruchu, widocznego szczególnie na zdjęciach krajobrazowych z wodą.
  Filtry z serii PROND EX wykonane są z wysokiej jakości szkła optycznego marki HOYA i mogą być używane zarówno w fotografii, jak i w filmie. Lekka, precyzyjnie wykonana aluminiowa ramka posiada przedni gwint, dzięki czemu można przymocować dodatkowe filtry lub dekielek od obiektywu.  Dzięki nowatorskiej technologii ACCU-ND, która zapewnia równą redukcję światła w widmie widzialnym i podczerwieni, obraz nie podlega negatywnym wpływom przesunięcia kolorów. Filtr nie powoduje zafarbów, a barwy na zdjęciach wykonanych przy jego użyciu są naturalne i jak najbardziej zbliżone do rzeczywistych. Wykorzystanie materiałów najwyższej jakości dodatkowo wspomaga ten efekt i ogranicza czas spędzony w postprodukcji.

  prond8_AntonGorlin.jpg

  Sprzedawany zestaw zawiera:

  • Filtr HOYA PROND EX 64
  • Oryginalne opakowanie

  Hoya
  8210
  024066071668

  Fiche technique

  Series

  PROND EX
  Filter diameter

  49mm

  Hoya filter ProND EX 64 49mm

  100,00 zł
  Tax Included