• Nouveau
  Filtr Hoya HD MkII IRND1000 (3.0) 52mm
  Filtr Hoya HD MkII IRND1000 (3.0) 52mm
  Filtr Hoya HD MkII IRND1000 (3.0) 52mm
  Filtr Hoya HD MkII IRND1000 (3.0) 52mm

  Filtr Hoya HD MkII IRND1000 (3.0) 52mm

  255,00 zł
  Tax Included
  Derniers articles en stock

  Filtr Hoya HD MkII IRND1000 (3.0) stworzony z myślą zarówno o fotografach, jak i filmowcach. Obniża ekspozycję o 10 stopni, umożliwiając szersze otwarcie przysłony lub wydłużenie czasu naświetlania. Z technologią IR-cut ACCU-ND, powłoką hydrofobową i olejoodporną oraz niskoprofilową ramą.  

  Quantité :
  Hurry Up Only 7 Items leftarticles
  • Privacy policyPrivacy policy
  • Shipping & HandlingShipping & Handling
  • Warranty & ReturnsWarranty & Returns

  Filtry HD Mk II IRND to filtry szare, służące do równomiernego przyciemnienia całego uwiecznianego obrazu. Umożliwiają fotografowanie i filmowanie przy użyciu nawet bardzo jasnych obiektywów z maksymalnie otwartą przysłoną, przy jednoczesnym zachowaniu poprawnej ekspozycji i atrakcyjnej głębi ostrości. Pozwalają także na zmianę czasu otwarcia migawki i nieznaczne wydłużenie go, w celu uzyskania efektu rozmycia ruchu, widocznego szczególnie na zdjęciach krajobrazowych z wodą.

  Zalety filtrów:

  • Technologia ACCU-ND zapewnia równomierną redukcję światła w całym spektrum światła widzialnego i podczerwieni, aby uniknąć niezamierzonych przesunięć kolorów spowodowanych działaniem światłem podczerwonym.
  • Wielowarstwowa powłoka antyrefleksyjna.
  • Właściwości hydrofobowe i olejoodporne dla łatwego czyszczenia.
  • Niskoprofilowa, lekka aluminiowa rama minimalizuje ryzyko winietowania.

  Filtry HD Mk II IRND z serii wykonane są z wysokiej jakości szkła optycznego marki HOYA i mogą być używane zarówno w fotografii, jak i w filmie. Lekka, precyzyjnie wykonana aluminiowa ramka posiada przedni gwint, dzięki czemu można przymocować dodatkowe filtry lub dekielek od obiektywu.

  Dzięki nowatorskiej technologii ACCU-ND, która zapewnia równą redukcję światła w widmie widzialnym i podczerwieni, obraz nie podlega negatywnym wpływom przesunięcia kolorów. Filtry nie powodują zafarbów, a barwy na zdjęciach wykonanych przy jego użyciu są naturalne i jak najbardziej zbliżone do rzeczywistych. Wykorzystanie materiałów najwyższej jakości dodatkowo wspomaga ten efekt i ogranicza czas spędzony w postprodukcji.

  Sprzedawany zestaw zawiera:

  • Filtry HD Mk II IRND 1000
  • oryginalne opakowanie
  Hoya
  10708
  24066074409

  Fiche technique

  Filter diameter
  52mm
  Type of filter
  gray

  Filtr Hoya HD MkII IRND1000 (3.0) 52mm

  255,00 zł
  Tax Included