Filtr Hoya PROND16 GRAD 82mm
   Filtr Hoya PROND16 GRAD 82mm
   Filtr Hoya PROND16 GRAD 82mm
   Filtr Hoya PROND16 GRAD 82mm

   Filtr Hoya PROND16 GRAD 82mm

   318,00 zł
   Inklusive Steuer
   Nur noch wenige Teile verfügbar

   Stationärer Laden: Verfügbarkeit prüfen
   Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

   Filtr HOYA PROND GRAD to neutralny filtr szary o stopniowanej gestości, przeznaczony do równoważenia jasności jasnych obszarów z ciemnymi obszarami obrazu. Przeznaczony dla fotografów, którzy specjalizują się głównie w fotografii krajobrazu. Filtr typu blender jest bardzo wszechstronny i może być używany w różnych sytuacjach, zwłaszcza gdy sceneria i horyzont mają złożoną lub nierówną strukturę.

   Hoya PROND GRAD to połówkowy filtr szary o współczynniku od 0 do ND16. Ciemniejsza strona filtra redukuje ilość światła o 5 stopni przysłony, podczas gdy druga, jaśniejsza, nie ogranicza światła.

   Anzahl :
   Auf Lager ist es verfügbar 5 stücke artikelen
   • DatenschutzDatenschutz
   • VersandVersand
   • Garantie-und VersandGarantie-und Versand

   Obrazom JPEG filtr pomaga dopasować jasność jasnego nieba do terenu, dzięki czemu otrzymujemy doskonały, ogólnie dobrze naświetlony, gotowy do użycia obraz.

   W przypadku pracujących z danymi RAW, filtr stopniowany pomaga zachować dane pikseli w jasnych obszarach. Dzięki temu dalszy proces post-edycji będzie łatwy i zapewni oszczędność czasu. Szczególnie ten problem dotyczy jasnych obszarów, gdzie ratowanie pikseli jest najtrudniejszym procesem.

   HOYA PROND GRAD stosuje technologię która umożliwia równomierne rozprowadzenie gradacji na całej powierzchni szkła filtra. Jednak aby zachować rzeczywistą wartość gęstości wewnątrz obszaru obrazu, dostosowano efektywny obszar mieszania w taki sposób, aby określona gęstość zaczynała się i zanikała wewnątrz tego obszaru obrazu. Pomoże to fotografom zastosować wymaganą gęstość obrazu w najbardziej efektywny sposób.

   Sprzedawany zestaw zawiera:

   • Filtr HOYA PROND16 GRAD
   • oryginalne opakowanie

   Gwarancja sprzedawcy: 2 lata

   Hoya
   5648
   24066069450

   Datenblatt

   Serie

   PROND GRAD
   Filtergröße

   82mm
   Dichte

   ND16
   Modell
   PROND16 GRAD 82mm

   Filtr Hoya PROND16 GRAD 82mm

   318,00 zł
   Inklusive Steuer