Wir informieren, dass diese Website Cookies einsetzt, speichert aber nicht automatisch alle Informationen ein - bis auf die Informationen, die in Cookies inbegriffen sind.

Schließen

Obiektyw VOIGTLANDER 40mm F/2.0 SL-II ULTRON - NIKON F

VOIGTLANDER 40mm F/2.0 SL-II ULTRON to nietypowy obiektyw standardowy, który wyglądem i wielkością przypomina konstrukcje typu "naleśnik" - model ten ma średnicę 63,6 mm a jego długość to zaledwie 24,5 mm

Mehr Infos

2 149,00 zł

Sklep internetowy: Chwilowy brak produktu

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05
Brennweite 40 mm
Filtergröße 52mm
Objektivanschluss Nikon F
Kategorien standard
Sensortyp Voll Format
Min. Blende 22
Maximale Blendenöffnung f/2.0
Fokussierung Festbrennweite
Stabilisierung nein
Anwendung foto

Obiektyw VOIGTLANDER 40mm F/2.0 SL-II ULTRON - NIKON F

Voigtländer to firma, która miała ogromny wpływ na rozwój fotografii. Jej produkty słynęły nie tylko z wysokiej jakości wykonania ale także z innowacyjnych rozwiązań. To właśnie firma Voigtländer produkowała rewolucyjny obiektyw Petzvala i wprowadziła pierwszy na świecie całkowicie metalowy aparat. Obecnie marka Voigtländer należy do japońskiego koncernu Cosina. VOIGTLANDER 40mm F/2.0 SL-II ULTRON to nietypowy obiektyw standardowy, który wyglądem i wielkością przypomina konstrukcje typu "naleśnik" - model ten ma średnicę 63,6 mm a jego długość to zaledwie 24,5 mm. Pomimo kompaktowych rozmiarów instrument ten posiada zaawansowany układ optyczny (6 elementów ustawionych w 5 grupach) z jedną soczewką asferyczną. Takie rozwiązanie zapewnia bardzo dobrą jakość obrazu oraz stosunkowo niewielkie zniekształcenia. Do atutów tego modelu należy zaliczyć również 9-listkową przysłonę pozwalającą uzyskać ciekawy efekt rozmycia obiektów znajdujących się poza głębią ostrości (bokeh). Warto dodać, że obiektyw wyposażony został w styki umożliwiające np. sterowanie przysłoną z korpusu aparatu. Oczywiście jak wszystkie konstrukcje z logiem "Voigtländer" także ten ULTRON wykonany został bardzo starannie z wysokiej jakości materiałów. Instrument o takich cechach z pewnością przypadnie do gustu każdemu fotografowi.

Zestaw zawiera:

  • obiektyw VOIGTLANDER 40mm F/2.0 SL-II ULTRON - NIKON F
  • oryginalne opakowanie

Gwarancja konsumencka:

  • 2 lata