Reduzierter Preis!

Digital King Slim MC filtr UV 58mm

Filtr UV Slim MC firmy Digital King

Mehr Infos

Produkt dostępny

25,00 zł

29,00 zł

-4,00 zł

Bestellen Sie innerhalb von 23 Stunden und 52 Minuten und erhalten Sie Ihre Lieferung am zwischen 29-10-2019 und 06-03-2020 mit Registered mail

Digital King Slim MC filtr UV

Filtr ogranicza promienie UV przez co zdjęcia są wyraźniejsze, szczególnie na dużych wysokościach. Ponieważ jest filtrem neutralnym kolorystycznie i nie powoduje utraty światła stosuje się go jako ochronę obiektywu i powinien zawsze się na nim znajdować. Chroni optykę przed zarysowaniami, kurzem, odciskami palców itp. Filtr serii SLIM posiada jedynie 3mm grubości (standardowe filtry uv maja ok 5mm). Dzięki temu nie ma obawy o winietowanie obiektywów. Filtr posiada osiem powłok antyrefleksyjnych, co sprawia, że jego jakość optyczna jest porównywalna z najwyższej klasy filtrami Hoya czy B+W. Wykonany jest ze szkła optycznego o grubości jedynie 1mm. Filtr nadaje się zarówno do aparatów tradycyjnych jak i cyfrowych, jest w kolorze czarnym. Filtry King produkowane są w Japonii co powoduje , że ich jakość wykonania jest o wiele lepsza niż chińskich czy tajwańskich odpowiedników. 

Zestaw zawiera:

  • filtr UV
  • oryginalne opakowanie

Gwarancja konsumencka:

  • 2 lata

Filtry

Art des Filters UV
Filtry-średnica 58mm
Serie Slim MC

Angesehene Artikel

Kategorien

Diese Webseite verwendet Cookies, um einen besseren Service zu bieten. Die Cookies-Dateien werden für statistische Zwecke und für Marketingzwecke benutzt, wie auch zur Anpassung des Inhalts von Webseiten an Präferenzen des Benutzers.