• Neu
  Filtr Irix Edge UV SR 86mm
  Filtr Irix Edge UV SR 86mm
  Filtr Irix Edge UV SR 86mm

  Filtr Irix Edge UV SR 86mm

  215,00 zł
  Inklusive Steuer
  Verfügbar

  Schreibwarenladen: Verfügbarkeit prüfen
  Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

  Filtr Irix Edge UV&Protector odcina niepożądane promieniowanie UV mogące powodować spadek kontrastu na zdjęciach krajobrazowych wykonywanych w górach i na dużej wysokości oraz zabezpiecza przedni element obiektywu przed uszkodzeniem.

  Anzahl :
  • DatenschutzDatenschutz
  • VersandVersand
  • Garantie-und VersandGarantie-und Versand

  Filtr Irix Edge UV & Protector odcina niepożądane promieniowanie UV mogące powodować spadek kontrastu na zdjęciach krajobrazowych wykonywanych w górach i na dużej wysokości oraz zabezpiecza przedni element obiektywu przed uszkodzeniem.

  Cechy szczególne filtra:

  • Najwyższa jakość optczna - filtr Irix Edge UV & Protector to najwyższej jakości szkło optyczne co gwarantuje wysoką transmisję światła
  • Wzmocnione szkło – szkło wykorzystane w tym filtrze zostało poddane odpowiedniej obróbce cieplnej dzięki czemu posiada wysoką odporność na uszkodzenia
  • Powłoki antyrefleksyjne – na filtr zostały naniesione obustronnie wielowarstwowe powłoki antyrefleksyjne dzięki którym obraz pozostaje kontrastowy i klarowny
  • Poołoki typu NANO – filtr posiada również obustronne powłoki typu NANO o charakterystyce hydro- i oleo- fobowej. Zanieczyszczenia nie przywierają do powierzchni filtra dzięki czemu dbanie o utrzymanie jego odpowiedniej czystości jest wyjątkowo łatwe.
  • Lekka i wytrzymała ramka – ramka filtra została wykonana z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na korozję aluminium. Matowa, czarna powłoka minimalizuje ryzyko powstania refleksów światła pozostając jednocześnie odporną na zarysowania.

  Każdy filtr serii Irix Edge jest zapakowany w praktyczne i wytrzymałe etui, które zapewnia odpowiednią ochronę filtra podczas transportu.

  Irix
  5655

  Datenblatt

  Serie

  Kante
  Filtergröße

  86mm
  Modell

  [ IFE-UV-86-SR ]
  Art des Filter

  UV

  Kunden, die dieses Produkt gekauft haben, haben auch gekauft:

   

  Ściereczka Foto-tip za 1 grosz

   
  add  forward
  220,00 zł 215,01 zł

   

  Pilot IR Meike RC5 Do Canon za 1 zł

   
  add  forward
  221,75 zł 216,00 zł

   

  Zestaw Czyszczący Lens Pen za 1 zł

   
  add  forward
  224,00 zł 216,00 zł

  Filtr Irix Edge UV SR 86mm

  215,00 zł
  Inklusive Steuer