Wir informieren, dass diese Website Cookies einsetzt, speichert aber nicht automatisch alle Informationen ein - bis auf die Informationen, die in Cookies inbegriffen sind.

Schließen

Obiektyw VOIGTLANDER 28mm F/2.0 VM ULTRON (Leica M)

VOIGTLANDER 28mm F/2.0 VM ULTRON to szerokokątny obiektyw oferujący niewielkie rozmiary oraz bardzo dobrą rozdzielczość obrazu.

Produkt dostępny na zamówienie do 3 dni roboczych.

Mehr Infos

2 899,00 zł

Sklep internetowy: Chwilowy brak produktu

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05
Brennweite 28 mm
Filtergröße 46mm
Objektivanschluss Leica M
Kategorien Weitwinkelobjektiv
Sensortyp Voll Format
Optische Konstruktion 10 elements in 8 groups
Fokussierung Manuell
Min. Blende 22
Maximale Blendenöffnung f/2.0
Lamellen-Bleche 10
Abmessungen Ø655 x 51,2
Gewicht 244 g
Fokussierung Festbrennweite
Stabilisierung nein
Anwendung foto

Obiektyw VOIGTLANDER 28mm F/2.0 VM ULTRON (Leica M)

Voigtländer to firma, która miała ogromny wpływ na rozwój fotografii. Jej produkty słynęły nie tylko z wysokiej jakości wykonania ale także z innowacyjnych rozwiązań. To właśnie firma Voigtländer produkowała rewolucyjny obiektyw Petzvala i wprowadziła pierwszy na świecie całkowicie metalowy aparat. Obecnie marka Voigtländer należy do japońskiego koncernu Cosina. VOIGTLANDER 28mm F/2.0 VM ULTRON to szerokokątny obiektyw oferujący niewielkie rozmiary oraz bardzo dobrą rozdzielczość obrazu. Cechy te to zasługa zaawansowanego układu optycznego składającego się z 10 elementów ustawionych w 8 grup. Największym atutem tego modelu jest szeroki kąt widzenia, który w połączeniu z minimalną odległością ostrzenia wynoszącą 0,7 m daje fotografowi ogromną swobodę w kreowaniu ujęcia. Warto wspomnieć również o 10-listkowej przysłonie pozwalającej uzyskać ciekawy efekt rozmycia obiektów poza głębią ostrości (bokeh). Obiektyw posiada zintegrowaną osłonę przeciwsłoneczną ale użytkownik ma możliwość instalacji filtra o średnicy 46 mm. Kompaktowe rozmiary sprawiają, że model ten doskonale pasuje do niewielkich aparatów wyposażonych w mocowanie Leica M.

Zestaw zawiera:

  • obiektyw VOIGTLANDER 28mm F/2.0 VM ULTRON (Leica M)
  • oryginalne opakowanie

Gwarancja konsumencka:

  • 2 lata