Samyang holder filtrów SFH-14 do obiektywu Samyang 14mm + 2 filtry połówkowe

Zestaw zawierający uchwyt do filtrów prostokątnych Cokin for Samyang 160mm dedykowany dla Samyanga 14mm f/2.8 oraz dwa filtry połówkowe.

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

479,00 zł

653,00 zł

-174,00 zł

zamiast 495,00 zł

Zamów w przeciągu 3 godz. i 54 min, a otrzymasz towar między 19-07-2019 i 22-11-2019 z przewoźnikiem Registered mail

Filtry-producentCokin
Filtry-rodzajSystem Cokin

Samyang holder filtrów SFH-14 do obiektywu Samyang 14mm

Uchwyt Samyang SFH-14 zaprojektowany został od postaw dla obiektywu Samyang 14mm w wersji standardowej oraz filmowej V-DSLR. Został wykonany z lekkiego i wytrzymałego tworzywa ABS. W celu wyeliminowania wewnętrznych odbić światła, jego wnętrze zostało zmatowione i wyczernione w procesie flokowania nadając mu aksamitną czerń. Uchwyt posiada podwójne szyny, które umożliwiają zastosowanie jednego lub dwóch filtrów jednocześnie. Dzięki obrotowej konstrukcji uchwytu filtry mogą być stosowane zarówno w pionie jak i w poziomie.

Cokin for Samyang 123S filtr połówkowy niebieski B2

Filtr niebieski (B2) połówkowy jest niezwykle przydatny w fotografii krajobrazowej, ale może być stosowany też w wielu innych rodzajach fotografii. Pozwala na zmianę zabarwienia w wybranej części obrazu. Filtr niebieski (B2) połówkowy może być bardzo użyteczny np. wtedy, gdy niebo jest szare i nieciekawe, a filtr polaryzacyjny nie działa. Filtr w zabarwionej części ogranicza ilość światła wpadającego do obiektywu o 1⅔ stopnia przesłony (1⅔EV). Filtry Cokin for Samyang zostały zaprojektowane specjalnie do uchwytu Samyang SFH-14.

Cokin for Samyang 121M filtr połówkowy szary ND4

Filtry neutralne szare połówkowe są niezwykle przydatne w fotografii krajobrazowej, ale stosowane są też w wielu innych rodzajach fotografii (także w filmie). Pozwalają na niwelowanie różnic w jasności obszarów składowych kompozycji obrazu, np. różnicy pomiędzy jasnym niebem a ciemną ziemią. Filtry neutralne szare połówkowe użyte we właściwy sposób pomagają zmniejszyć kontrasty, unikać przepaleń oraz pokazywać więcej detali w cieniach. Filtr w zabarwionej części ogranicza ilość światła wpadającego do obiektywu o 2 stopnie przesłony (2EV). Filtry Cokin for Samyang zostały zaprojektowane specjalnie do uchwytu Samyang SFH-14.

Najważniejsze cechy produktu:

  • pozwala na mocowanie filtrów Cokin for Samyang 160mm do Samyanga 14mm
  • dedykowane profilowanie zapobiega winietowaniu
  • lekka konstrukcja
Zestaw zawiera:
  • uchwyt Samyang SFH-14
  • filtr Cokin for Samyang 123S
  • filtr Cokin for Samyang 121M
  • oryginalne opakowania
Gwarancja Konsumencka:
  • 2 lata

Zawartość

Inne produkty w tej kategorii

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).