Najnowsze wpisy blogowe

SKLEP FOTOGRAFICZNY FOTO-TIP

Film i fotografia to dla nas więcej niż pasja – to niemal pierwotna radość z doświadczania pięknych chwil i możliwości ich uwieczniania, na której opieramy nasz styl życia. Już od ponad 15 lat dzielimy się nią z innymi twórcami, którzy trafiają do naszego sklepu w poszukiwaniu produktów wysokiej jakości w przystępnej cenie. Na naszą ofertę składa się szeroki wachlarz sprzętów i akcesoriów do fotografowania i filmowania. Kierujemy ją do fotografów i filmowców o różnych stopniach zaawansowania, niezależnie od poziomu ich umiejętności. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą wielu znanych na całym świecie marek fotograficznych, takich jak Quadralite, Godox, Irix czy Genesis Gear. Wieloletnie doświadczenie, które zdobyliśmy od początku istnienia sklepu, umożliwia nam profesjonalne doradztwo we wszelkich kwestiach związanych z obrazem cyfrowym. Jesteśmy także na bieżąco ze wszelkimi newsami ze świata fotografii i filmu, stale śledzimy pojawiające się na rynku technologie  i dbamy o nowoczesność naszego asortymentu. 

Posiadamy w ofercie kilka tysięcy akcesoriów i sprzętów fotograficznych, takich jak:

  • obiektywy IRIX
  • obiektywy TOKINA
  • sprzęt studyjny QUADRALITE/QUANTUUM
  • statywy, slidery i akcesoria GENESIS
  • statywy i głowice TRIOPO
  • obiektywy SAMYANG
  • obiektywy i akcesoria MEIKE
  • wyzwalacze PIXEL
  • filtry COKIN i HOYA
  • oraz wiele innych

Zespół naszego sklepu składa się z aktywnie działających fotografów, dzięki czemu dokładnie rozumiemy potrzeby naszych Klientów i potrafimy się z nimi utożsamiać. Oferujemy profesjonalne doradztwo i służymy fachowymi poradami wyłącznie w oparciu o indywidualne potrzeby każdego Klienta. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i stale pomagamy w realizacji marzeń i wizji każdego twórcy, który kontaktuje się z nami lub składa zamówienie w naszym sklepie internetowym. Każdego roku bierzemy też udział w wielu wydarzeniach fotograficznych na terenie naszego kraju, prezentując nasz asortyment i umożliwiając jego przetestowanie.

Nasze działania nie ograniczają się jednak wyłącznie do internetu – prowadzimy także sklep stacjonarny, który znajduje się w Krakowie, przy ulicy Bonarka 11. Na miejscu, poza bezpośrednimi zakupami, można zrealizować także odbiór osobisty zamówień złożonych w sklepie online. Mimo iż dokładamy wszelkich starań, by dostępność naszego asortymentu była jak największa, nie zawsze jesteśmy w stanie jej zagwarantować – związane jest to z faktem, że nasz główny magazyn znajduje się w innej lokalizacji. Dlatego też przed odbiorem osobistym lub zakupami zalecamy skontaktować się z nami w celu sprawdzenia dostępności interesującego Cię produktu.

Godziny otwarcia sklepu stacjonarnego:

Poniedziałek - Piątek: 8:30 - 17:00

Sobota - Niedziela: nieczynne

KONTAKT ZE SKLEPEM

Twoja satysfakcja to dla nas największy priorytet. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze lub obsłudze sprzętu, lub chcesz dowiedzieć się więcej o jego parametrach i możliwościach, skontaktuj się z nami za pośrednictwem wybranego przez Ciebie sposobu. Z ochotą udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania, związane z fotografią i filmowaniem.

Skontaktuj się z nami pod jednym z poniższych numerów:
(012) 357 66 05

Lub wyślij wiadomość mailową na adres info@foto-tip.pl.

_____________________________________________

Właścicielem sklepu foto-tip.pl jest:

DELTA HUBERT ADAMCZYK
Ul. Nad Potokiem 25/28
30-830 Kraków

NIP: 678-170-38-79
REGON: 356687573

BRE Bank S.A.
54 1140 2004 0000 3602 3457 9532