Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. "ciasteczkach").

zamknij

Quantuum Space 185 srebrny parasol paraboliczny

Quantuum Space 185 srebrny to parasol o unikalnej budowie i dużej powierzchni odbijającej światło. Jest bardzo użytecznym modyfikatorem światła. Łączy w sobie zalety zwykłej parasolki i dużych czasz. Można go łatwo przenosić, szybko się rozkłada, a światło, jakie dzięki niemu uzyskujemy, jest kontrastowe i świetnie nadaje się do ujęć portretowych.

Więcej szczegółów

3685
5901698710330

259,00 zł

Sklep internetowy: Produkt dostępny

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05
Rodzaj srebrna
Wymiary w cm 185
Funkcja parasol
Kształt oktagonalny

Quantuum Space 185 srebrny parasol paraboliczny to parasolo unikalnej budowie i dużej powierzchni odbijającej światło. Jest bardzo użytecznym modyfikatorem światła. Łączy w sobie zalety zwykłej parasolki i dużych czasz. Można go łatwo przenosić, szybko się rozkłada, a światło,  jakie dzięki niemu uzyskujemy, jest kontrastowe i świetnie nadaje się do ujęć portretowych. Quantuum Space 185 srebrny parasol paraboliczny mawnętrze wykończone materiałem, który silnie odbija padającena niego światło. Parasol jest zbudowany z 16 paneli, z których każdy działa jak indywidualne źródło światła. Stelaż wykonany   jest z prętów z włókna szklanego,a nie z metalowych jak w zwykłych parasolkach. To rozwiązanie gwarantuje, że parasol  jest relatywnie lekki i elastyczny,a materiał  na nim równomiernie napięty. Jest to szczególnie ważne, bo czasza parasola jest znacznie głębsza niż w zwykłym parasolu. Zastosowanie włókna szklanego gwarantuje długą żywotność produktu i zapewnia wysokie walory użytkowe. Materiał odbijający jest wykonany z tkaniny poliestrowej typu rip-stop, dzięki czemu parasol odporny na uszkodzenia mechaniczne niż jego tańsze odpowiedniki. Metalowa sztyca parasola ułatwia montaż do każdej lampy studyjnej marki Quantuum. Quantuum Space 185 srebrny parasol paraboliczny może być używany zarówno z czaszami, jak i bez nich, co pozwala na wykorzystanie całej powierzchni  odbijającej.   Czasza zawęża strumień światła i podnosi kontrast. Poprzez przesuwanie sztycy w uchwycie lampy można skupiać lub rozszerzać strumień światła padający z parasola na fotografowany obiekt. Paraboliczny kształt parasola, duża liczba elementów odbijających i stelaż z włókna szklanego gwarantujący zachowanie odpowiedniego profilu to cechy, które sprawiają, że Quantuum Space 185 srebrny parasol paraboliczny pozwala kontrolować rozchodzenie się światła. Quantuum Space 185 srebrny parasol paraboliczny jest sprzedawany w zestawie z pokrowcem ułatwiającym transport parasola i chroniącym go przed zabrudzeniami i uszkodzeniami.

Najważniejsze cechy produktu:
  • pozwala na uzyskanie charakterystycznego, kontrastowego światła, które łączy cechy twardych czasz i softboxów,
  • niezwykle użyteczny podczas sesji portretowych,
  • lekka i elastyczna konstrukcja wykonana z włókna szklanego,
  • duża powierzchnia robocza składająca się z 16 paneli materiału,
  • łatwy i szybki montaż do każdej lampy Quantuum,
  • pokrowiec z paskiem naramiennym dostarczany w zestawie.
Sprzedawany zestaw zawiera:
  • Quantuum Space 185 srebrny parasol paraboliczny
  • pokrowiec
Gwarancja konsumencka:
  • 2 lata