• Nowy
  Godox MLP36K nakładka projekcyjna (Godox Mount)
  Godox MLP36K nakładka projekcyjna (Godox Mount)
  Godox MLP36K nakładka projekcyjna (Godox Mount)
  Godox MLP36K nakładka projekcyjna (Godox Mount)

  Godox MLP36K nakładka projekcyjna (Godox Mount)

  1 475,00 zł
  Z wliczonym podatkiem
  Dostępny

  Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
  Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

  Nakładka Projekcyjna do lamp LED z mocowaniem Godox Mount (seria lamp ML) zapewnia precyzyjną kontrolę nad wiązką światła. MLP36K należy zamontować na statywie oświetleniowym, a następnie przymocować lampę do nakładki. W zestawie znajduje się uchwyt do gobo i zestaw sześciu gobo do wyświetlania różnych wzorów światła.

  Ilość:
  W magazynie dostępne jest 23 sztuk produktu
  • Polityka prywatnościPolityka prywatności
  • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
  • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty
  01

  MLP36K

  Realizuj swoje kreatzwne wizje dzięki serii nakładek projekcyjnych MLP. Te modyfikatory zostały specjalnie zaprojektowane do współpracy z kompaktową serią lamp Godox ML, która ma mocowanie Godox Mount. Dzięki MLP uzyskamy zarówno większą kontrolę nad wiązką światła przy klasycznym oświetleniu, jak i zyskamy dostęp do wielu kreatywnych rozwiązań, które wzbogacą warsztat każdego twórcy. Przemyślana budowa nakładek MLP gwarantuje oszałamiającą precyzję i wszechstronność. Dzięki różnym akcesoriom zestaw pozwala odkrywać nieskończone możliwości twórcze.

  02

  Ostre krawędzie

  Seria MLP została starannie zaprojektowana, aby równomiernie zwiększyć intensywność światła, dzięki czemu idealnie nadaje się do stosowania jako reflektory punktowe. Uniwersalność zastosowań sprawia, że każdy twórca wizualny skorzysta z nowych możliwości nakładek projekcyjnych. Przydadzą się zarówno do równomiernego oświetlenia portretów jak i w precyzyjnej fotografii produktowej.

  03

  Wyniki optyczne

  Nakładki MLP, dzięki obiektywom wysokiej jakości zapewniają doskonałe rezultaty optyczne, gwarantując nieskazitelną kontrolę nad oświetleniem. Dzięki uzyskaniu ostrości od krawędzi do krawędzi i zerowemu przesunięciu kolorów, oświetlone obiekty będą wyglądać zjawiskowo.

  04

  Nieograniczona ekspresja twórcza

  Odkryj nieskończone możliwości. Tnij światło, wyświetlaj wzory z gobo, eksperymentuj z żywymi kolorami za pomocą filtrów żelowych i kontroluj rozmiar plamki światła. Seria MLP umożliwia odkrywanie nowych obszarów artystycznej ekspresji dzięki różnym opcjonalnym akcesoriom.

  05

  Swobodna kontrola

  Dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji można bez wysiłku dostosować orientację wzorów projekcji za pomocą obrotu tubusu obiektywu. Niezależnie od tego, czy chcesz uzyskać rozproszoną, czy ostrą krawędź, możesz to łatwo osiągnąć, przesuwając tubus do przodu lub do tyłu.

  05

  Wymienne obiektywy

  Nakładka projekcyjna jest kompatybilna z trzema dedykowanymi obiektywami. Dzięki zastosowaniu dodatkowych obiektywów o kątach rzucanej wiązki 19°, 26° i 36° zyskujemy dostęp do różnych wariantów oświetleniowych zależnie od efektu, który chcemy osiągnąć. W zestawie znajduje się jeden z wybranych obiektywów, a inne modele możemy dokupić i wymienić samodzielnie w kilka chwil przed lub w trakcie sesji.

  06

  W zestawie:

  • strumienica MLP,
  • obiektyw 36°,
  • 6 x gobo,
  • uchwyt do gobo,
  • uchwyt do filtrów żelowych,
  • przenośna torba.
  Godox
  10992
  6952344229170

  Może ci się spodobać również

  Godox MLP36K nakładka projekcyjna (Godox Mount)

  1 475,00 zł
  Z wliczonym podatkiem