Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. "ciasteczkach").

zamknij

Genesis M-box

Genesis M-Box to zaawansowany matte box z uchwytem na filtry. M-BOX to dedykowany dla aparatów DSLR i kamer system osłon przeciwsłonecznych, który można montować na szynach o średnicy 15mm. Idealnie współgra z rigiem Genesis Cine VSS oraz platformą montażową Genesis Uni Baseplate.

Więcej szczegółów

3360
5901698713065

555,00 zł

Sklep internetowy: Produkt dostępny

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05
Model M-box

Zadaniem Genesis M-BOX jest blokowanie dostępu bocznego światła do obiektywu, które może powodować flary, odblaski i spadek kontrastu na rejestrowanym przez kamerę obrazie. Położenie wrót można regulować i dopasować do warunków oświetleniowych oraz kąta widzenia obiektywu lub w razie potrzeby demontować je.

Genesis M-BOX posiada uchwyt na filtry o wymiarach 4x4”. Wykonany jest aluminium oraz wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Dzięki temu produkt ten charakteryzuje się niską masą przy jednoczesnym zachowaniu dużej trwałości.

Podstawowe cechy:

  • uchwyt do filtrów
  • mocowanie na standardowe rurki 15mm
  • wysoka jakość wykonania

Sprzedawany zestaw zawiera:

  • matte box z uchwytem na filtry Genesis M-Box
  • oryginalne opakowanie

Produkty powiązane