Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. "ciasteczkach").

zamknij

Cokin P850 rozmiar M filtr diffuser 3

Cokin P850 to filtr dyfuzyjny do systemu Cokin P (rozmiar M). Rozmiar M to seria filtrów Cokin przeznaczona do lustrzanek ze standardowymi obiektywami.

Więcej szczegółów

877
85831448313

69,00 zł

Sklep internetowy: Produkt dostępny

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05
Rodzaj efektu zmiękczający
Seria Cokin P
Rozmiar filtra rozmiar M
Rodzaj filtra efektowy
Model Cokin P850

Oryginalny filtr dyfuzyjny Cokin P850 Diffuser 3 zapewnia redukcję lub wyeliminowanie ostrych krawędzi fotografowanych obiektów poprzez zmiękczenie całego obrazu. Szczególnie przydatny podczas fotografowania portretów i krajobrazów. Pozwala uzyskać baśniowy, senny klimat fotografii. Filtry Cokin montowane są za pomoca uchwytu (holdera), który nasadza się na wymienne adaptery mocujące, o średnicach, które można dopasować do posiadanego obiektywu. Seria P (rozmiar M) polecana jest do systemowych aparatów kompaktowych z wymienną optyką (bezlusterkowców) i amatorskich lustrzanek z matrycami APS-C używanymi z obiektywami kitowymi lub długoogniskowymi. Może być też stosowana z małymi kamerami video.

Zestaw zawiera:

  • Cokin P850 rozmiar M filtr diffuser 3
  • oryginalne opakowanie

Gwarancja sprzedawcy:

  • 2 lata