Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. "ciasteczkach").

zamknij
Cokin P164 rozmiar M (seria P) filtr polaryzacyjny Zobacz większe

Cokin P164 rozmiar M (seria P) filtr polaryzacyjny

Cokin P164 pozwala na wyeliminowanie odblasków/odbić np. z powierzchni wody, szkła. Zwiększa również nasycenie kolorów, jest bardzo przydatny do zwiększania intensywności błękitu nieba. W słoneczny dzień – szczególnie w godzinach porannych lub wieczornych – gdy filtra polaryzacyjnego użyjemy w chwili, gdy pomiędzy osią fotografowania a słońcem jest kąt prosty, niebo będzie intensywne przyciemnione, a chmury podkreślone. Jest to jedna z podstawowych zalet stosowania filtrów polaryzacyjnych i zarazem najczęściej wykorzystywana.

Więcej szczegółów

706
85831446609

259,00 zł

Sklep internetowy: Chwilowy brak produktu

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05
Rodzaj efektu polaryzacyjny
Seria Cokin P
Rozmiar filtra rozmiar M
Rodzaj filtra polaryzacyjny
Model Cokin P164

Intensywność działania filtra polaryzacyjnego reguluje się obracając pierścieniem z przodu filtra i zmieniając w ten sposób płaszczyznę polaryzacji. Filtr jest okrągły, ma oprawkę z ząbkami. Po włożeniu w holder systemu Cokin P (rozmiar M) można nim łatwo obracać, a po ustawieniu w odpowiedniej pozycji filtr pozostaje stabilny. Filtry Cokin montowane są za pomocą uchwytu (holdera), który nasadza się na wymienne adaptery mocujące, o średnicach, które można dopasować do posiadanego obiektywu. System P (rozmiar M) polecany jest do stosowania z aparatami kompaktowymi z mocowaniem filtrów na obiektywie lub amatorskimi kamerami video.

Podstawowe cechy:
  • pasuje do systemu Cokin P (rozmiar M)
  • strata światła: 1 działka przysłony
  • numer referencyjny w systemie Cokin: 164
Sprzedawany zestaw zawiera:
  • filtr Cokin P164
  • oryginalne opakowanie
Gwarancja sprzedawcy:
  • 2 lata