Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. "ciasteczkach").

zamknij
Cokin Z148 rozmiar L (seria Z-PRO) filtr Wedding 1 White Zobacz większe

Filtr Cokin Z148 L Z-PRO Wedding 1 White

Filtr Cokin Z148 to filtr efektowy w rozmiarze polecanym do lustrzanek pełno klatkowych oraz lustrzanek APS-C z obiektywami szerokokątnymi.

Więcej szczegółów

885
85831701487

115,00 zł

Sklep internetowy: Produkt dostępny

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05
Rodzaj efektu zmiękczający
Seria Cokin Z-PRO
Rozmiar filtra rozmiar L
Rodzaj filtra efektowy
Model Cokin Z148

Filtr Cokin Z148 przeznaczony jest do fotografii ślubnej. Pozwala na uzyskanie efektu białego rozmycia na dole kadru oraz poszerzenia perspektywy. Zalecana krótka ogniskowa lub szeroki kąt. Filtry oraz akcesoria Z-PRO (rozmiar L) przeznaczone są dla profesjonalistów i fotoamatorów poszukujących najwyższej jakości produktów bez kompromisów jakościowych. System ten zapewnia dużo większe możliwości konfiguracji za sprawą możliwości modyfikowania holdera w zależności od potrzeb. Poniżej znajduje się schemat budowy holdera, każdy jego element może być dowolnie przestawiony lub wymontowany. Dzięki temu nie ma niebezpieczeństwa winietowania filtrów dla małych ogniskowych. Filtry systemu Z-PRO posiadają 100mm szerokości dzięki czemu mogą być używane na obiektywach o średnicy do 96mm. Długość filtrów gradualnych to 150mm natomiast filtrów pełnych to 100mm.

Sprzedawany zestaw zawiera:

  • filtr Cokin Z148
  • oryginalne opakowanie

Gwarancja sprzedawcy:

  • 2 lata