Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. "ciasteczkach").

zamknij

Cokin BZ-100 holder do filtrów rozmiar L (seria Z-PRO)

Cokin BZ-100 to uchwyt na filtry do systemu Cokin Z-PRO (rozmiar L). Rozmiar L to seria Cokin przeznaczona do lustrzanek pełno klatkowych oraz lustrzanek z matrycami APS-C używanymi z obiektywami szerokokątnymi.

Więcej szczegółów

756
85831418361

205,00 zł

Sklep internetowy: Chwilowy brak produktu

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05
Seria Cokin Z-PRO
Rozmiar filtra rozmiar L

Cokin BZ-100 holder do filtrów rozmiar L (seria Z-PRO)

Cokin BZ-100 to holder - uchwyt do filtrów z serii profesjonalnej Z-PRO COKIN. Pasuje on również do filtrów firmy Lee. Holder serii Z-PRO posiada budowę modułową i może być dowolnie konfigurowany przez użytkownika.Filtry Cokin montowane są za pomocą uchwytu (holdera), który nasadza się na wymienne adaptery mocujące, o średnicach, które można dopasować do posiadanego obiektywu. Holder do serii Z-PRO pozwala na dowolne rozmontowanie slotów na filtry, przez co można zmniejszyć jego profil. Uchwyt BZ-100 jest szybki w montażu i łatwy w użyciu, zapewnia pełną kontrolę położenia filtra. Dodatkowo dzięki niskiej wadze nie ogranicza funkcjonalności obiektywu i nie obciąża jego tubusu. Wysokiej jakości tworzywo, z którego jest wykonany, utrzymuje elastyczność nawet w niskich temperaturach. Uchwyt posiada 3 sloty na filtry prostokątne i 1 slot na filtr okrągły. System Z-PRO polecany jest do małoobrazkowych lustrzanek pełno klatkowych (z matrycami formatu 24x35mm) oraz lustrzanek z matrycami APS-C używanymi z obiektywami szerokokątnymi.

Podstawowe cechy filtra:

  • mocowanie filtrów: do 3 sztuk, 100mm
  • możliwość zmiany ilości slotów

Sprzedawany zestaw zawiera:

  • holder Cokin BZ-100
  • oryginalne opakowanie

Gwarancja konsumencka:

  • 2 lata