Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. "ciasteczkach").

zamknij
Obniżka! Fomex_Cricket_Compact_400Ws_01 Zobacz większe

Lampa studyjna Fomex Cricket 400 400Ws

Fomex Cricket jest lekką i kompaktową lampą studyjną. Wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem, łatwą obsługą oraz wysokiej jakości podzespołami wykorzystanymi do jej produkcji. Jej niewielkie gabaryty oraz relatywnie niska waga sprawiają, że oprócz walorów użytkowych i wysokiej niezawodności cechuje się także dużą mobilnością.

Więcej szczegółów

2394
5901698707576

905,00 zł

1 182,00 zł

-277,00 zł

Sklep internetowy: Produkt dostępny

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05
Seria Cricket
Mocowanie Cricket
Moc w Ws 400
Zasilanie AC 230V 50/60Hz
Czas ładowania (sekundy) 1.5
Regulacja mocy 1 - 1/64
Wyzwalanie test, kabel synchro, fotocela
Sterowanie mocą płynne z poziomu lampy
Opcje wyzwalania M / S1 / S2
Chłodzenie aktywne
Lampa modelująca 60W
Wyświetlacz tak
Temperatura barwowa w K 5500
Tolerancja barwowa +/- 200K

Każda lampa wyposażona jest w łatwo wymienialny palnik oraz mleczną kryptonową żarówkę o mocy 60W, która emituje miękkie światło modelujące o temperaturze barwowej ~2700K. Intuicyjny system sterowania najważniejszymi parametrami lampy oparty został na dwóch potencjometrach umieszczonych w górnej części obudowy, dzięki którym możliwa jest płynna i niezależna zmiana natężenia światła modelującego lub energii błysku. Pozostałe funkcje lampy obsługiwane są za pośrednictwem pięciu przycisków odpowiedzialnych za: błysk testowy, sygnalizację akustyczną gotowości, włączanie i wyłączanie fotoceli, włączanie i wyłączanie światła modelującego po wyzwoleniu błysku oraz włączanie i wyłączanie lampy.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że przyciski funkcyjne zostały podświetlone, co znacząco ułatwia operowanie lampą w ciemności i pełni równocześnie funkcję estetyczną. W celu zachowania kompaktowych wymiarów obudowy, lampy serii Fomex Cricket posiadają specjalnie zaprojektowane - zmniejszone względem serii HD – bagnetowe mocowanie akcesoriów modelujących światło. Lista kompatybilnych modyfikatorów obejmuje m.in.: trzy rodzaje czasz o średnicach 13 cm, 16 cm i 18 cm, plastry miodu o kilku gęstościach, wrota z filtrami kolorowymi, spot z funkcją zoom a także szeroką gamę softboxów prostokątnych i oktagonalnych.

Najważniejsze cechy produktu:

 • kryptonowa żarówka modelująca
 • intuicyjny i łatwy w obsłudze panel sterowania
 • podświetlane przyciski
 • niewielkie rozmiary

Zestaw zawiera:

 • lampa Fomex Cricket
 • kryptonowa żarówka modelująca 60W/220V/E27
 • plastikowa osłona palnika
 • przewód synchronizacyjny 5 metrowy typ PC-Jack 6.35mm
 • przewód zasilający 1,5 metrowy
 • instrukcja obsługi
 • oryginalne opakowanie

Gwarancja sprzedawcy:

 • 2 lata (Palniki oraz żarówki objęte są 3 miesięczną gwarancją)