Godox WH-M1
   Godox WH-M1
   Godox WH-M1
   Godox WH-M1
   Godox WH-M1
   Godox WH-M1

   Godox WH-M1

   595,00 zł
   Z wliczonym podatkiem
   Dostępny

   Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
   Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

   Godox WH-M1 to ręczny, bezprzewodowy mikrofon, który jest gotowy do współpracy z systemem bezprzewodowym WMicS1. Bezprzewodowy system WMicS1, wyposażony w UHF, pomaga uniknąć zakłóceń, czy sprzężeń.

   Ilość:
   W magazynie dostępne jest 35 sztuk produktu
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności
   • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
   • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty
   01

   Godox WH-M1Został zbudowany, aby podołać rygorom występów na żywo, ten ręczny mikrofon jest niezawodnym wyborem do wywiadów, spotkań i wykładów lub wszelkich innych zastosowań, które wymagają mobilności i czystego dźwięku.

   02

   Zwiększony zasięg UHFBezprzewodowy system UHF działa w celu zminimalizowania przechwytywania niepożądanego szumu. 96 kompatybilnych kanałów daje więcej opcji obejścia zakłóceń lub zaników sygnału.

   03

   Solidna konstrukcjaZaprojektowany tak, aby wygodnie mieścił się w dłoni, ten całkowicie metalowy mikrofon zapewnia solidną niezawodność.

   04

   Wyciszanie jednym kliknięciemW przypadku zastosowań publicznych, zintegrowany przełącznik wyciszania eliminuje niepożądane dźwięki, gdy mikrofon nie jest używany.

   05

   Czytelny wyświetlaczWyraźny wyświetlacz OLED pozwala dokładnie kontrolować ustawienia w czasie rzeczywistym, nawet w jasnym świetle słonecznym.

   06

   Wydłużony czas działaniaZasilany 2 bateriami AA WH-M1 może pracować do 8 godzin, pozwalając Ci skoncentrować się na zadaniu.

   Godox
   5730
   6952344219713

   Godox WH-M1

   595,00 zł
   Z wliczonym podatkiem