• Nowy
  Godox EM68X mikrofon E-sport USB RGB
  Godox EM68X mikrofon E-sport USB RGB
  Godox EM68X mikrofon E-sport USB RGB
  Godox EM68X mikrofon E-sport USB RGB
  Godox EM68X mikrofon E-sport USB RGB

  Godox EM68X mikrofon E-sport USB RGB

  995,00 zł
  Z wliczonym podatkiem
  Obecnie brak na stanie

  Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
  Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

  Nowy, najwyższy model z rodziny E-sportowych mikrofonów Godox. EM68X to cztery wzorce polaryzacji, aby dopasować się do każdej sytuacji, cztery wybierane tryby włączania/wyłączania dźwięku i światła dla wygody użytkowania i pięć regulowanych efektów świetlnych, które można kontrolować aplikacją mobilną Godox Mic.

  Ilość:
  Brak dostępnego produktu
  • Polityka prywatnościPolityka prywatności
  • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
  • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty
  01

  EM68XJeśli chcesz, aby Twój głos brzmiał tak, jak powinien być słyszany, to nie powinieneś przegapić tego inteligentnego, funkcjonalnego i wyraźnie brzmiącego mikrofonu e-sportowego. Aplikacja Godox Mic pozwala na pełną kontrolę nad mikrofonem od efektów wzmocnienia przez podświetlenie RGB, aż do trybu sterowania redukcją szumów. Jest też menu, w którym możesz przełączać się między czterema wzorami odbioru, aby uzyskać znacznie więcej możliwości. Wbudowana gąbka o wysokiej gęstości i solidne mocowanie niwelują wstrząsy oferując czysty dźwięk nawet w ekscytujących momentach.

  02

  Inteligentne oświetlenieInteligentne oświetlenie RGB w mikrofonie e-sportowym to droga do urozmaicenia swoich transmisji. Inteligentne oświetlenie automatycznie włączy się i wyłączy po wykryciu Twojego ruchu. Poprzez przeciągnięcie ręką po dolnej części mikrofonu w zasięgu wykrywania, możesz uruchomić tryb lampki stołowej, aby zmienić nastrój swojego pokoju. To mikrofon, który jednocześnie pomoże Ci poprawić jakość dźwięku ale i oświetlenie Twoich kadrów.

  03

  Dopasuj swój głosZamiast męczyć się i na siłę mówić głośniej lub ciszej, aby uzyskać najlepszy efekt, wygodniejszym sposobem jest regulacja wzmocnienia na mikrofonie. Przekręć pokrętło na górze EM68G, aż do uzyskania satysfakcjonującego efektu.

  04

  Aplikacja Godox MicDedykowana aplikacja Godox Mic pozwala na przełączanie się pomiędzy wieloma trybami oświetlenia, dostosowując jasność, kolor, a nawet prędkość, tak aby stworzyć własną kombinację pasującą do nastroju. W aplikacji znajdziemy także efekty wzmocnienia, redukcji szumów. Każde menu jest wyraźnie oznaczone, abyś mógł łatwo monitorować zmiany w czasie rzeczywistym.

  05

  Cztery wszechstronne wzorceDla większej precyzji, mikrofon zaopatrzono w cztery wzorce kierunkowości, które można przełączać w aplikacji Godox Mic: kardioidalny, dwukierunkowy, stereo i wielokierunkowy, pozwalając Ci na streamowanie i nagrywanie w sposób, który normalnie wymagałby wielu mikrofonów.

  06

  Amortyzacja wstrząsówEM68X został wyposażony w solidne mocowanie amortyzujące, które zostało zaprojektowane dla prostego użytkowania, z super elastycznością regulacji kąta. Podczas streamowania możesz całkowicie się zrelaksować bez obawy hałasy czy przewrócenie stojaka i ogłuszenie przyjaciół.

  07

  Jedno stuknięcie, aby się wyciszyćMożesz natychmiast wyciszyć mikrofon, dotykając wrażliwego na dotyk przycisku na górze mikrofonu, w którym to momencie światło zgaśnie, aby to zasygnalizować.

  07

  Monitorowanie bez opóźnieńEM68X ma port audio 3,5 mm na tylnej części do monitorowania dźwięku w czasie rzeczywistym, sprawiając, że wszystko jest pod Twoją kontrolą.

  07

  Gotowy do akcjiEM68X jest kompatybilny z komputerami PC (Win PC/Mac OS), PS5 i PS4, gwarantując prostą obsługę plug-and-play, zapewniając perfekcyjnie czysty dźwięk dzięki łączności USB.

  08

  W zestawie:

  • EM68X
  • uchwyt antywstrząsowy,
  • kabel usb,
  • oryginalne opakowanie.
  Godox
  9900
  6952344226506

  Godox EM68X mikrofon E-sport USB RGB

  995,00 zł
  Z wliczonym podatkiem