• Nowy
  Godox MoveLink II TX Nadajnik 2,4 GHz (Biały)
  Godox MoveLink II TX Nadajnik 2,4 GHz (Biały)
  Godox MoveLink II TX Nadajnik 2,4 GHz (Biały)

  Godox MoveLink II TX Nadajnik 2,4 GHz (Biały)

  275,00 zł
  Z wliczonym podatkiem
  Dostępny

  Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
  Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

  Nadajnik Godox MoveLink II TX może korzystać ze wpinanego mikrofonu typu lavalier (dostępne osobno), ale posiada także wbudowany mikrofon do przechwytywania czystego dźwięku i może pracować w kombinacjach jedno- lub dwuosobowych. Został zaprojektowany do użytku z dostępnym oddzielnie odbiornikiem bezprzewodowym MoveLink II RX. Nadajnik można bez trudu ukryć lub zamocować dzięki magnetycznej płytce, która jest do niego dołączona oraz klipsowej konstrukcji urządzenia.

  Ilość:
  W magazynie dostępne jest 10 sztuk produktu
  • Polityka prywatnościPolityka prywatności
  • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
  • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty
  01

  Lepszy dźwięk

  Kiedy pojawiają się kreatywne pomysły, nie chcesz ich zepsuć słabą jakością dźwięku. Nawet jeśli wizualnie twoje materiały są na wysokim poziomie, słaby dźwięk może zniechęcić odbiorców. Wyposaż się w MoveLink II i ciesz się profesjonalnym dźwiękiem z bogactwem szczegółów! System zapewnia ogromny skok w jakości dźwięku w porównaniu do wbudowanych mikrofonów w kamerach i urządzeniach mobilnych, a także wykorzystuje zaawansowaną technologię redukcji szumów, aby zredukować irytujące dźwięki otoczenia jednym prostym naciśnięciem.

  02

  Nadajnik

  Bezprzewodowy zasięg 100 metrów, z technologią przeskakiwania częstotliwości 2,4 GHz z łatwością komunikuje się z odbiornikiem MoveLink II RX, zapewniając lepszy dźwięk. Wbudowane funkcje, takie jak cyfrowa redukcja szumów i wyciszanie, można kontrolować za pomocą wbudowanych przycisków i wyświetlacza TFT. Wewnętrzna bateria o pojemności 300 mAh, którą można ładować przez port USB-C, umożliwia nagrywanie dźwięku nawet przez 10 godzin.

  03

  W zestawie:

  • 1x nadajnik Godox MoveLink II RX (biały),
  • 1x kabel USB-C (biały),
  • 1x płytka magnetyczna,
  • 1x osłona przeciwwiatrowa,
  • 1x oryginalne opakowanie.
  Godox
  10675
  6952344227800

  Godox MoveLink II TX Nadajnik 2,4 GHz (Biały)

  275,00 zł
  Z wliczonym podatkiem