• Nowy
  Godox WMicS2 Kit 2 System Bezprzewodowy UHF
  Godox WMicS2 Kit 2 System Bezprzewodowy UHF
  Godox WMicS2 Kit 2 System Bezprzewodowy UHF
  Godox WMicS2 Kit 2 System Bezprzewodowy UHF
  Godox WMicS2 Kit 2 System Bezprzewodowy UHF
  Godox WMicS2 Kit 2 System Bezprzewodowy UHF
  Godox WMicS2 Kit 2 System Bezprzewodowy UHF
  Godox WMicS2 Kit 2 System Bezprzewodowy UHF
  Godox WMicS2 Kit 2 System Bezprzewodowy UHF

  Godox WMicS2 Kit 2 System Bezprzewodowy UHF

  1 425,00 zł
  Z wliczonym podatkiem
  Ostatnie sztuki w magazynie

  Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
  Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

  Przeznaczony dla mobilnych dziennikarzy, filmowców i vlogerów zestaw Godox WMicS2 Kit 2 to bezprzewodowy system audio z dwoma nadajnikami i jednym dwukanałowym odbiornikiem. Zapewnia niezawodną transmisję z czystym dźwiękiem do 200 metrów (na otwartym terenie) na 96 wybieranych częstotliwościach UHF, przekazując dźwięk bezpośrednio do kamery, miksera lub smartfona z portem 3,5 mm. Łatwy w użyciu, z obsługą plug-and-play, system oferuje kompletne rozwiązanie do nagrywania dialogów i dźwięku. Nadajniki mają wbudowane gniazdo kart TF, co umożliwia im przesyłanie dźwięku i jednoczestną jego rejestracje na karcie pamięci.

  Ilość:
  W magazynie dostępne jest 5 sztuk produktu
  • Polityka prywatnościPolityka prywatności
  • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
  • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty
  01

  Lekki, ale profesjonalny

  System WMicS2 powstał jako ewolucja systemu S1. Nowa odsłona oferuje więcej profesjonalnych funkcji w mniejszym korpusie. Poręczny i przenośny nadajnik może być przymocowany do kołnierza za pomocą tylnego klipsa, za pomocą dołączonej płytki magnetycznej lub ukryty pod ubraniem. Niezależnie od tego, czy używasz wbudowanego mikrofonu, czy nagrywasz przez zewnętrzny, dołączony mikrofon, Twoja praca będzie zawsze bezproblemowa.

  02

  Długa i stabilna transmisja

  System S2 ma zasięg transmisji 200 m, co jest więcej niż wystarczające zarówno w przypadku użytkowania w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Możliwość swobodnego wyboru spośród 96 częstotliwości pozwala zawsze znaleźć najczystszą częstotliwość w danym miejscu, aby uniknąć zakłóceń sygnału bezprzewodowego.

  03

  Czysty dźwięk

  W porównaniu z wewnętrznymi mikrofonami aparatów lub urządzeń mobilnych, S2 nie tylko spełni, ale i przewyższy oczekiwania. Przechwytuje on czysty i dokładny dźwięk podczas kręcenia filmów, przeprowadzania wywiadów, podcastów, wykładów, transmisji na żywo i innych. Funkcja Low Cut pomaga usunąć za jednym naciśnięciem przycisku szumy o niskiej częstotliwości, takie jak szum wiatru czy dudnienie.

  04

  Wewnętrzne nagrywanie

  Wiele scenariuszy jest nieprzewidywalnych, co oznacza, że nie ma sposobu na ich późniejsze powtórzenie, jeśli połączenie bezprzewodowe ulegnie awarii. Teraz, dzięki systemowi S2, ścieżka dźwiękowa jest bezpieczna. Nadajnik posiada gniazdo na kartę TF do wewnętrznego nagrywania, co stanowi doskonałą kopię zapasową w warunkach bezprzewodowych. Co więcej, może on również pracować niezależnie jako rejestrator.

  06

  Mono/stereo

  Dwukanałowy system może nagrywać dźwięk z dwóch osób w tym samym czasie. Tryb Mono/Stereo sprawia, że post-processing jest znacznie łatwiejszy. Wybierz tryb Stereo, jeśli potrzebujesz dwóch oddzielnych ścieżek audio, lub tryb Mono dla jednej połączonej.

  07

  Więcej niż tylko etui

  Etui z trzema gniazdami do ładowania może ładować dwa nadajniki i jeden odbiornik jednocześnie, co jest szczególnie korzystne w przypadku nagrywania w miejscu lub przez długi czas, i pozwala skupić się na tworzeniu bez przerw. Dzięki umieszczonemu wewnątrz przyciskowi, wystarczy jedno kliknięcie, aby sparować cały system, co daje prawdziwą funkcjonalność po wyjęciu z pudełka.

  08

  Bogaty w funkcje, łatwy w obsłudze

  Dzięki intuicyjnemu wyświetlaczowi OLED i wielu zaawansowanym funkcjom, takim jak obracanie ekranu, monitorowanie w czasie rzeczywistym, wyciszanie jednym naciśnięciem przycisku i 10-stopniowe ustawienie głośności, nawet początkujący może uzyskać pełną kontrolę i szybkie dostosowanie dźwięku, dzięki czemu tworzenie jest proste i efektywne. Jako wysoce wszechstronny produkt nadający się do zastosowań wieloscenicznych, system jest kompatybilny z szeroką gamą urządzeń, takich jak aparaty, kamery, smartfony, rejestratory, tablety, miksery i inne.

  09

  W zestawie:

  • 1x odbiornik RX,
  • 2x nadajnik TX,
  • 1x etui ładujące,
  • 1x potrójny kabel usb-c,
  • 2x osłony wiatrowe,
  • 3x klips montażowy,
  • 1x kabel usb-c,
  • 3x klips magnetyczny,
  • 1x kabel wyjściowy 3,5 mm TRS do 3,5 mm TRS, <li">1x kabel wyjściowy 3,5 mm TRS do 3,5 mm TRRS,
  • 1x kabel wyjściowy 3,5 mm TRS na XLR,
  • 2x mikrofon Lavalier LMS-12B AXL,
  Godox
  10663
  6952344226445

  Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

  Godox WMicS2 Kit 2 System Bezprzewodowy UHF

  1 425,00 zł
  Z wliczonym podatkiem