Modyfikator MagMod MagBeam Wide Lens

Twórz fantazyjne efekty za pomocą MagBeam Wide Lens firmy MagMod. Łatwo wsuwa się w całkowicie zwinięty MagBeam i kieruje światło, dzięki czemu Twoje wzory są odpowiednio rzutowane. Ma również wycięcie ułatwiające identyfikację.

Więcej szczegółów

99,00 zł

Sklep internetowy: Produkt dostępny

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05

Cudowne wyświetlanie wzorów

Składany projekt MagBeam to nie tylko przenośność. Zwiń go do końca, dodaj Wide Lens, dodaj MagMask, a teraz przekształciłeś go w cudowny wzór. MagMasks to wykonane na zamówienie „gobo” ze stali nierdzewnej, które tworzą wzory do wyświetlania przez MagBeam w dowolnym miejscu.

Soczewka MagBeam WIDE LENS

MagBeam jest najbardziej unikalnym, wszechstronnym i całkowicie niesamowitym modyfikatorem lampy błyskowej typu Speedlite, który zamienia Twoją lampę w cudowny projektor wzórów. Wide Lens czyli szerokokątna soczewka powinna być używana tylko wtedy, gdy chcesz zastosować wzorniki MagMasks. Jej specjalnie dostosowana ogniskowa została zaprojektowana do obrazowania wzorów za pomocą MagMask i wyświetlania ich w celu stworzenia napradę niesamowitych rzeczy. Szerokokątna soczewka jest używana tylko wtedy, gdy MagBeam jest w pozycji całkowicie złożonej.

Zestaw zawiera:

  • MagBeam Wide Lens
  • oryginalne opakowanie

Gwarancja producenta:

  • 2 lata

*Ten produkt wymaga MagGrip, MagBeam i MagMask*

Produkty powiązane

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).