Filtr Hoya PROND16 GRAD 77mm
   Filtr Hoya PROND16 GRAD 77mm
   Filtr Hoya PROND16 GRAD 77mm
   Filtr Hoya PROND16 GRAD 77mm

   Filtr Hoya PROND16 GRAD 77mm

   286,00 zł
   Z wliczonym podatkiem
   Dostępny

   Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
   Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

   Filtr HOYA PROND GRAD to neutralny filtr szary o stopniowanej gęstości, przeznaczony do równoważenia jasności jasnych obszarów z ciemnymi obszarami obrazu. Przeznaczony dla fotografów, którzy specjalizują się głównie w fotografii krajobrazu. Filtr typu blender jest bardzo wszechstronny i może być używany w różnych sytuacjach, zwłaszcza gdy sceneria i horyzont mają złożoną lub nierówną strukturę.

   Hoya PROND GRAD to połówkowy filtr szary o współczynniku od 0 do ND16. Ciemniejsza strona filtra redukuje ilość światła o 4 stopnie przysłony, podczas gdy druga, jaśniejsza, nie ogranicza światła.

   Ilość:
   W magazynie dostępne jest 41 sztuk produktu
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności
   • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
   • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty

   Obrazom JPEG filtr pomaga dopasować jasność jasnego nieba do terenu, dzięki czemu otrzymujemy doskonały, ogólnie dobrze naświetlony, gotowy do użycia obraz.

   W przypadku pracujących z danymi RAW, filtr stopniowany pomaga zachować dane pikseli w jasnych obszarach. Dzięki temu dalszy proces post-edycji będzie łatwy i zapewni oszczędność czasu. Szczególnie ten problem dotyczy jasnych obszarów, gdzie ratowanie pikseli jest najtrudniejszym procesem.

   HOYA PROND GRAD stosuje technologię która umożliwia równomierne rozprowadzenie gradacji na całej powierzchni szkła filtra. Jednak aby zachować rzeczywistą wartość gęstości wewnątrz obszaru obrazu, dostosowano efektywny obszar mieszania w taki sposób, aby określona gęstość zaczynała się i zanikała wewnątrz tego obszaru obrazu. Pomoże to fotografom zastosować wymaganą gęstość obrazu w najbardziej efektywny sposób.

   Sprzedawany zestaw zawiera:

   • Filtr HOYA PROND16 GRAD
   • oryginalne opakowanie

   Gwarancja sprzedawcy: 2 lata

   Hoya
   5647
   0024066069443

   Specyfikacja:

   Seria
   PROND GRAD
   Średnica filtra
   77mm
   Gęstość filtra
   ND13
   Model
   PROND16 GRAD 77mm
   Rodzaj filtra
   szary

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

   Filtr Hoya PROND16 GRAD 77mm

   286,00 zł
   Z wliczonym podatkiem