• Nowy
  Obiektyw Tokina atx-i 100mm PLUS F2.8 FF Macro Nikon F
  Obiektyw Tokina atx-i 100mm PLUS F2.8 FF Macro Nikon F

  Obiektyw Tokina atx-i 100mm PLUS F2.8 FF Macro Nikon F

  2 275,00 zł
  Z wliczonym podatkiem
  Ostatnie sztuki w magazynie

  Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
  Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

  Seria ATX-i czerpie z serii ATX, wspierając ją o "i". Ta ostatnia litera symbolizuje "interaktywność", co oznacza wzajemną komunikację pomiędzy fotografem a obiektywem. Dzięki temu możliwe jest zarejestrowanie dokładnie tego, co widział i chciał pokazać fotograf. Seria ta czerpią z profesjonalnej linii AT-X Pro, jednakże obiektywy zostały zoptymalizowane pod kątem współczesnych aparatów.

  Ilość:
  W magazynie dostępne jest 8 sztuk produktu
  • Polityka prywatnościPolityka prywatności
  • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
  • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty

  Tokina atx-i 100 mm F2,8 FF MACRO to kompaktowy, średni teleobiektyw, który posiada lekką konstrukcję i jednocześnie zapewnia obrazy o wysokiej rozdzielczości, niskim zniekształceniu i pięknym efekcie bokeh. To wyjątkowo ciekawe narzędzie dla makro fotografów, portrecistów, fotografów ulicznych itp.

  Tokina atx-i 100 mm F2,8 FF MACRO wykorzystuje 2 elementy ze szkła asferycznego i 2 elementy ze szkła o bardzo niskiej dyspersji w celu zminimalizowania zniekształceń. Jednocześnie to rozwiązanie umożliwia minimalizowanie aberracji sferycznej. Uzyskiwany obraz jest znakomicie ostry zarówno w centrum, jak i w brzegach kadru. Obiektyw wykorzystuje mocowanie filtra 55 mm. Jego tubus wydłuża się, jednak nie obraca, co ułatwia stosowanie filtrów. Obiektyw oferuje przełącznik ogranicznika ostrości, co ułatwia ostrzenie podczas wykonywania makrofotografii.

  Tokina atx-i 100 mm F2,8 FF MACRO umożliwia uzyskanie skali powiększenia 1:1 z odległości 30 cm. Pozwala to na zachowanie niewielkiej odległości roboczej od obiektu i nadal uzyskiwać imponujące powiększenia. Dzięki zachowaniu pewnej odległości roboczej dużo łatwiej jest rejestrować płochliwe motywy (np. owady), a także dużo łatwiej jest operować sztucznym oświetleniem do makrofotografii.

  Sprzedawany zestaw zawiera:

  • obiektyw Tokina atx-i 100 mm F2,8 FF MACRO
  • oryginalne opakowanie
  Tokina
  9466
  4961607640876

  Specyfikacja:

  Ogniskowa
  100 mm
  Średnica filtra
  55mm
  Mocowanie
  Nikon F
  Typ obiektywu
  makro
  Rozmiar matrycy
  pełna klatka
  Przysłona minimalna
  F2.8
  Przysłona maksymalna
  F32
  Rodzaj ogniskowania
  stałoogniskowy

  Obiektyw Tokina atx-i 100mm PLUS F2.8 FF Macro Nikon F

  2 275,00 zł
  Z wliczonym podatkiem