• Nowy
  Irix Cine Entry Set Canon EF Metric
  Irix Cine Entry Set Canon EF Metric
  Irix Cine Entry Set Canon EF Metric
  Irix Cine Entry Set Canon EF Metric
  Irix Cine Entry Set Canon EF Metric
  Irix Cine Entry Set Canon EF Metric
  Irix Cine Entry Set Canon EF Metric

  Irix Cine Entry Set Canon EF Metric

  15 235,00 zł
  Z wliczonym podatkiem
  Dostępny

  Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
  Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

  Obiektywy z serii T1.5. pozwolą Ci rozpocząć filmowanie tu i teraz. Zestaw składa się z trzech najpopularniejszych ogniskowych 21mm, 30mm i 45mm, które dają wiele możliwości.

  Ilość:
  W magazynie dostępne jest 11 sztuk produktu
  • Polityka prywatnościPolityka prywatności
  • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
  • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty

  Najwyższej jakości zestaw obiektywów Irix

  • 21mm, 30mm, 45mm
  • Zestaw T1.5 umożliwiający rozpoczęcie produkcji filmowych
  • Standard Irix ułatwiający pracę na planie
  • Ten sam kolor, kontrast i ostrość
  • Wysokiej jakości walizka firmy Nanuk
  • Specjalnie zaprojektowana walizka na obiektywy Irix z miejscem na filtry
  • Wodoodporna (IPX7), pyłoszczelna (IP6X) i z certyfikatem MIL-SPEC

  Irix Cine Entry set: 21mm, 30mm, 45mm

  Obiektywy z serii T1.5. pozwolą Ci rozpocząć filmowanie tu i teraz. Zestaw składa się z trzech najpopularniejszych ogniskowych, które świetnie sprawdzą się zarówno na pełnoklatkowych matrycach, jak i cropach typu Super35. Dzięki wartości transmisji T1.5 będziesz mógł pracować w każdych warunkach, niezależnie od panującego oświetlenia. Każdy z obiektywów różni się polem widzenia o około 20 stopni. Dzięki temu świetnie ze sobą współpracują pokrywając idealnie zakres od ~80 do ~40 stopni.

  Irix-Cine-21-mm-arranged-(1).jpg

  Irix 21mm

  szeroki obiektyw bez zniekształceń, będzie Twoim ulubionym obiektywem otwierającym każdy kadr. Jest również doskonałym wyborem do ujęć w ciasnych miejscach gdzie filmowanie z dystansu nie będzie możliwe. Przykładem mogą być chociażby imprezy oraz wesela. Przysłona T1.5 pozwoli na odcięcie tła tworząc piękny efekt bokeh.

  Irix 30mm

  to doskonały obiektyw do średnich ujęć. Sprawdzi się zarówno podczas wywiadów, gdzie chcemy zachować odrobinę przestrzeni wokół postaci oraz podczas ujęć b-roll. Na matrycy crop, Irix 30mm jest zbliżony do obiektywu 45mm, dzięki czemu staje się idealną alternatywą do portretów.

  Irix-30-mm-Cine-on-location-5.jpg

  Irix-Cine-21mm-on-location-(1).jpg

  Irix 45mm

  jest ulubionym obiektywem wśród obecnych użytkowników optyki marki Irix. Jest doskonałym przykładem filmowego "Irix look". Przysłona T1.5 umożliwia filmowanie w każdych warunkach oświetleniowych. Ostrość w całym zakresie pozwala na uchwycenie pięknych ujęć przy szerokim otwarciu. Dzięki zastosowaniu filtra ND, można uzyskać plastyczne zdjęcia, które będa się wyróżniać nawet w świetle dziennym.

  W zestawie znajdują się również 3 podstawowe filtry, które umożliwiają filmowanie w każdych warunkach. Wszystkie posiadają Magnetyczny System Mocowania MMS, który umożliwia szybką wymianę podczas pracy, a wzmocniona powłoka szkła w technologii SR zapewnia dodatkową ochronę Twojego obiektywu.

  Irix Edge Filtr UV- neutralny, który pełni funkcję ochronną obiektywu.

  Irix Edge Filtr CPL- przydatny do kontroli refleksów światła w słoneczne dni.

  Irix Edge Filtr ND16- usunie 15/16 światła docierającego do matrycy. Dzięki temu nawet w jasny dzień możesz pracować z otwartą przysłoną.

  Irix Edge futerał na filtry okrągłe- zabezpieczenie filtrów ułatwiające ich przechowywanie.

  Irix-Cine-Case-outside-location--(8).jpg

  Obiektywy Irix zostały zaprojektowane tak, aby wzajemnie się uzupełniały podczas pracy na planie. Każdy z nich ma ujednolicone odległości pierścieni przysłony i ogniskowania, co znacznie ułatwia wymianę obiektywu w czasie zdjęć. Podobna waga i rozmiar pozwalają uniknąć konieczności ponownego wyważania statywu, steadycamu lub gimbala. Optyka obiektywów Irix została zaprojektowana tak, aby uzyskać ten sam obraz zachowując kontrast, kolor oraz ostrość w całym zestawie. W przypadku konieczności użycia filtrów, większość obiektywów posiada gwint 86mm i średnicę przednią 95mm.

  Obiektywy Irix są odporne na warunki atmosferyczne, dzięki czemu możliwa jest praca w każdych warunkach. Zastosowane uszczelnienie zapewnia ochronę przed kurzem, piaskiem oraz wodą. Dzięki temu, jedynym ograniczeniem może być Twoja kamera i jej odporność na warunki atmosferyczne.

  Walizki Nanuk są znane na całym świecie, a ich wykonanie cechuje się trwałością oraz wytrzymałością. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu wypełnieniu walizki jest ona doskonale dopasowana do przechowywania obiektywów Irix wraz z zestawem filtrów.

  Cały zestaw wraz z walizką waży około 6,5 kg.

  Sprzedawany zestaw zawiera:

  • Irix Cine 21mm T1.5
  • Irix Cine 30mm T1.5
  • Irix Cine 45mm T1.5
  • zestaw filtrów UV, CPL, ND16
  • Nanuk walizka na obiektywy
  Irix
  8823
  7640172193495

  Irix Cine Entry Set Canon EF Metric

  15 235,00 zł
  Z wliczonym podatkiem