• Nowy
  Irix Cine Extreme Set Sony E Metric
  Irix Cine Extreme Set Sony E Metric
  Irix Cine Extreme Set Sony E Metric
  Irix Cine Extreme Set Sony E Metric
  Irix Cine Extreme Set Sony E Metric
  Irix Cine Extreme Set Sony E Metric
  Irix Cine Extreme Set Sony E Metric

  Irix Cine Extreme Set Sony E Metric

  23 925,00 zł
  Z wliczonym podatkiem
  Ostatnie sztuki w magazynie

  Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
  Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

  Zestaw, który z łatwością pozwoli Ci zrealizować pracę na każdym planie filmowym.

  Ilość:
  W magazynie dostępne jest 7 sztuk produktu
  • Polityka prywatnościPolityka prywatności
  • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
  • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty

  Najwyższej jakości zestaw obiektywów Irix

  • 11mm, 21mm, 30mm, 45mm, 150mm
  • Zaprojektowany dla twórców, którzy nagrywają od szerokich kadrów po zbliżenia
  • Filmowy "Irix look"
  • Standard Irix ułatwiający pracę na planie
  • Ten sam kolor, kontrast i ostrość
  • Wysokiej jakości walizka firmy Nanuk
  • Specjalnie zaprojektowana walizka na obiektywy Irix z miejscem na filtry
  • Wodoodporna (IPX7), pyłoszczelna (IP6X) i z certyfikatem MIL-SPEC

  Irix Cine Extreme set: 11mm, 21mm, 30mm, 45mm, 150mm

  Zestaw, który z łatwością pozwoli Ci zrealizować pracę na każdym planie filmowym. Wszystkie pięć obiektywów pozwolą Ci nakręcić wszystko, czego będzie potrzebował Twój klient, od niesamowitych ujęć nieruchomości po ekstremalne zbliżenia. Wszystkie obiektywy pasują do siebie zapewniając spójny wygląd w całej gamie, który nie tylko się wyróżnia, ale także znacznie ułatwia postprodukcję. Stwórz vintage’owy wygląd wraz z unikalnym efektem bokeh zachowując kolory oraz detale dzięki obiektywom Irix.

  Irix 11mm

  to doskonały obiektyw do ekstremalnie szerokich ujęć. Ulubiony przez wielu operatorów do produkcji w ciasnych miejscach. Dzięki polu widzenia 117° będziesz w stanie sprawić, że nawet najmniejsze przestrzenie staną się przestronne. Brak efektu rybiego oka oraz bardzo niskie zniekształcenia pomogą zachować wszystkie proste linie.

  irix11mm-cine.jpg

  Irix-Cine-21-mm-arranged-(1).jpg

  Irix 21mm

  szeroki obiektyw bez zniekształceń, będzie Twoim ulubionym obiektywem otwierającym każdy kadr. Jest również doskonałym wyborem do ujęć w ciasnych miejscach gdzie filmowanie z dystansu nie będzie możliwe. Przykładem mogą być chociażby imprezy oraz wesela. Przysłona T1.5 pozwoli na odcięcie tła tworząc piękny efekt bokeh.

  Irix 30mm

  to doskonały obiektyw do średnich ujęć. Sprawdzi się zarówno podczas wywiadów, gdzie chcemy zachować odrobinę przestrzeni wokół postaci oraz podczas ujęć b-roll. Na matrycy crop, Irix 30mm jest zbliżony do obiektywu 45mm, dzięki czemu staje się idealną alternatywą do portretów.

  Irix-30-mm-Cine-on-location-5.jpg

  Irix-Cine-21mm-on-location-(1).jpg

  Irix 45mm

  jest ulubionym obiektywem wśród obecnych użytkowników optyki marki Irix. Jest doskonałym przykładem filmowego "Irix look". Przysłona T1.5 umożliwia filmowanie w każdych warunkach oświetleniowych. Ostrość w całym zakresie pozwala na uchwycenie pięknych ujęć przy szerokim otwarciu. Dzięki zastosowaniu filtra ND, można uzyskać plastyczne zdjęcia, które będa się wyróżniać nawet w świetle dziennym.

  Irix 150mm

  zaprojektowany z myślą do pracy makro. Pozwala na uzyskanie niesamowicie bliskich ujęć natury, żywności oraz otaczających nas przedmiotów. Niesamowicie szczegółowe ujęcia uzyskane dzięki obiektywowi makro, z pewnością zachwycą Twoich odbiorców.

  irix-cine-lens-150mm-t30-for-pl-mount-metric.jpg

  W zestawie znajdują się również 3 podstawowe filtry, które umożliwiają filmowanie w każdych warunkach. Wszystkie posiadają Magnetyczny System Mocowania MMS, który umożliwia szybką wymianę podczas pracy, a wzmocniona powłoka szkła w technologii SR zapewnia dodatkową ochronę Twojego obiektywu.

  Irix Edge Filtr UV- neutralny, który pełni funkcję ochronną obiektywu.

  Irix Edge Filtr CPL- przydatny do kontroli refleksów światła w słoneczne dni.

  Irix Edge Filtr ND16- usunie 15/16 światła docierającego do matrycy. Dzięki temu nawet w jasny dzień możesz pracować z otwartą przysłoną.

  Irix Edge futerał na filtry okrągłe- zabezpieczenie filtrów ułatwiające ich przechowywanie.

  Irix-Cine-Case-outside-location--(8).jpg

  Obiektywy Irix zostały zaprojektowane tak, aby wzajemnie się uzupełniały podczas pracy na planie. Każdy z nich ma ujednolicone odległości pierścieni przysłony i ogniskowania, co znacznie ułatwia wymianę obiektywu w czasie zdjęć. Podobna waga i rozmiar pozwalają uniknąć konieczności ponownego wyważania statywu, steadycamu lub gimbala. Optyka obiektywów Irix została zaprojektowana tak, aby uzyskać ten sam obraz zachowując kontrast, kolor oraz ostrość w całym zestawie. W przypadku konieczności użycia filtrów, większość obiektywów posiada gwint 86mm i średnicę przednią 95mm.

  Obiektywy Irix są odporne na warunki atmosferyczne, dzięki czemu możliwa jest praca w każdych warunkach. Zastosowane uszczelnienie zapewnia ochronę przed kurzem, piaskiem oraz wodą. Dzięki temu, jedynym ograniczeniem może być Twoja kamera i jej odporność na warunki atmosferyczne.

  Walizki Nanuk są znane na całym świecie, a ich wykonanie cechuje się trwałością oraz wytrzymałością. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu wypełnieniu walizki jest ona doskonale dopasowana do przechowywania obiektywów Irix wraz z zestawem filtrów.

  Cały zestaw wraz z walizką waży około 9 kg.

  Sprzedawany zestaw zawiera:

  • Irix Cine 11mm T1.5
  • Irix Cine 21mm T1.5
  • Irix Cine 30mm T1.5
  • Irix Cine 45mm T1.5
  • Irix Cine 150mm T1.5
  • Zestaw filtrów UV, CPL, ND16
  • Nanuk walizka na obiektywy
  Irix
  8832
  7640172193587

  Irix Cine Extreme Set Sony E Metric

  23 925,00 zł
  Z wliczonym podatkiem