Obiektyw Irix Cine 45mm T1.5 dla PL-mount Metric
   Obiektyw Irix Cine 45mm T1.5 dla PL-mount Metric
   Obiektyw Irix Cine 45mm T1.5 dla PL-mount Metric
   Obiektyw Irix Cine 45mm T1.5 dla PL-mount Metric

   Obiektyw Irix Cine 45mm T1.5 dla PL-mount Metric

   4 595,00 zł
   Z wliczonym podatkiem
   Dostępny

   Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
   Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

   Irix Cine 45mm T1.5 to pełnoklatkowy obiektyw przeznaczony do filmowania o ogniskowej 45mm i wartości transmitacji T1.5. Obiektywy z serii Cine gwarantują doskonałe parametry i świetny design. Wykorzystują zaawansowane technologie, które pozwalają na uzyskiwanie zdumiewających obrazów. 

   Ilość:
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności
   • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
   • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty

   Irix Cine 45mm T1.5 to obiektyw filmowy o ogniskowej 45mm i wartości transmitancji T1.5. Jest on zaprojektowany do filmowania w rozdzielczości Ultra HD 8K. Cały układ obiektywu składa się z 11 soczewek umieszczonych w 9 grupach, zapewniając krystaliczny obraz, wolny od geometrycznych zniekształceń i pełen najdrobniejszych szczegółów. Dodatkowo wykorzystano w nim m.in. cztery soczewki ze szkła o wysokim stopniu refrakcji, jedną niskodyspersyjną oraz jedną asferyczną. Całości dopełnia mechanizm przysłony, którego 9 zaokrąglonych listków zapewnia gładkie rozmycie tła i płynną regulację jasności obiektywu w zakresie T1.5 do T22.

   Linia Cine

   Przód obiektywu został wyposażony w Linia Cine to także kompaktowe rozmiary i niska waga, która wyróżnia je na tle konkurencyjnych modeli pełnoklatkowych obiektywów filmowych. Tworząc je, zadbano nie tylko o wysoką jakość obrazu, ale również zastosowanie znakomitych materiałów. Tubus wykorzystuje wytrzymały i lekki stop aluminium i magnezu znany z obiektywów Irix Blackstone. 

   Niewielka waga wynosząca około 1,1 kg pozwala na zastosowanie tego obiektywu wraz z mniejszymi aparatami zamocowanymi na stabilizatorach żyroskopowych. Stopka z gwintem 1/4'' pozwala na łatwiejsze dopasowanie systemu follow focus. Można ją zamontować zarówno w górnej, jak i dolnej części obiektywu.
   Irix 45mm T1.5 jest kolejnym obiektywem linii Cine, który może stanowić wzór doskonałego połączenia zaawansowanej technologii z ciekawym wzornictwem. Przykładem tego jest przedni kołnierz obiektywu, który oprócz standardowej średnicy 95mm i obecności gwintu filtrowego 86mm, pełni rolę mocowania magnetycznego dla osłony przeciwsłonecznej i akcesoriów Irix Cine.
   Synergia innowacji i designu widoczna jest także w pierścieniach ostrości i przysłony, których standardowe zębatki (standard M0,8 Pitch Mode) follow focus zostały wkomponowane w tubus obiektywu, poprawiając w ten sposób wygodę ręcznego ostrzenia. Równocześnie dla zapewnienia większej swobody w pozycjonowaniu napędu follow focus, wprowadzony został obrotowy pierścień adaptacyjny. Pozwala on sterować pierścieniem ostrości z dowolnej strony obiektywu.

   Mniejsza ogniskowa

   Ogniskowa obiektywu Irix Cine 45mm T1.5 jest szczególnym elementem. Skrócona do 45mm względem klasycznej "pięćdziesiątki" przy utrzymaniu perspektywy naturalnej dla ludzkiego wzroku daje możliwość objęcia szerszego planu. Filmowanie scen widzianych oczami bohatera wymusza częstsze operowanie ostrością, dlatego efekt oddychania "ogniskowej" został zredukowany do absolutnego minimum.

   Zestaw zawiera:

   • Obiektyw Irix Cine 45mm T1.5
   • osłona przeciwsłoneczna
   • futerał
   • wspornik obiektywu
   • dekiel przedni i tylny
   • oryginalne opakowanie

   Gwarancja sprzedawcy:

   • 2 lata
   Irix
   5460
   7640172191699

   Specyfikacja:

   Ogniskowa
   45 mm
   Średnica filtra
   86mm
   Mocowanie
   PL Mount
   Typ obiektywu
   standardowy
   Rozmiar matrycy
   pełna klatka
   Minimalna odległość ostrzenia
   0.4m
   Ustawianie ostrości
   manualne
   Przysłona minimalna
   22
   Przysłona maksymalna
   T1.5
   Listki przysłony
   9
   Wymiary (mm)
   112x97
   Waga (kg)
   1.13
   Rodzaj ogniskowania
   stałoogniskowy
   Stabilizacja
   nie
   Zastosowanie
   video
   Model
   IL-C45-PLM-M

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

   Obiektyw Irix Cine 45mm T1.5 dla PL-mount Metric

   4 595,00 zł
   Z wliczonym podatkiem